- Główna
- Pompa do wody do domu i ogrodu
- Hydroakumulatory | strona: 4
Hydroakumulatory | strona: 4

Do pracy w instalacjach grzewczych, wodnych. Akumulatory hydrauliczne są pionowe i poziome – zgodnie z rodzajem instalacji. Dla ciepłej wody i zimnej wody, tutaj różnica będzie w wydajności-materiał membrany.
Zasada ich działania jest taka sama, działają na rozszerzenie membrany. Z jednej strony wewnętrzna to ciecz pod ciśnieniem, z zewnątrz sprężone powietrze.
Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: 17699
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/4" |
| Wysokość, mm | 1 550 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
3 004 zł
Pod zamówienia
Kod: 17700
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
| Wysokość, mm | 1 850 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
4 386 zł
Pod zamówienia
Kod: 17701
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
| Wysokość, mm | 1 950 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
4 874 zł
Pod zamówienia
Kod: 17702
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
| Wysokość, mm | 2 180 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
6 759 zł
Pod zamówienia
Kod: 17703
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
| Wysokość, mm | 2 380 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
9 295 zł
Pod zamówienia
Kod: 17704
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
| Wysokość, mm | 2 520 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
14 769 zł
Pod zamówienia
Kod: 17705
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 2 1/2" |
| Wysokość, mm | 2 800 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
22 330 zł
Pod zamówienia
Kod: 17706
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
| Wysokość, mm | 3 100 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
30 372 zł
Pod zamówienia
Kod: 17707
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
| Wysokość, mm | 3 720 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
44 667 zł
Pod zamówienia
Kod: 17708
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 4" |
| Wysokość, mm | 5 750 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 16 |
83 892 zł
Pod zamówienia
Kod: 418201
| Producent | AL-KO |
| Pojemność zbiornika, l | 20 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
183 zł
Pod zamówienia
Kod: 21055
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 470 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 25 |
495 zł









































































































































