- Główna
- Pompa do wody do domu i ogrodu
- Hydroakumulatory | strona: 2
Hydroakumulatory | strona: 2

Do pracy w instalacjach grzewczych, wodnych. Akumulatory hydrauliczne są pionowe i poziome – zgodnie z rodzajem instalacji. Dla ciepłej wody i zimnej wody, tutaj różnica będzie w wydajności-materiał membrany.
Zasada ich działania jest taka sama, działają na rozszerzenie membrany. Z jednej strony wewnętrzna to ciecz pod ciśnieniem, z zewnątrz sprężone powietrze.
Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: 779129
| Producent | AQUATICA |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Wysokość, mm | 1090 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
1 601 zł
Pod zamówienia
Kod: 779142
| Producent | AQUATICA |
| Średnica króćca wlotowego | G 3/4" |
| Wysokość, mm | 295 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Ciśnienie, bar | 4 |
84 zł
Pod zamówienia
Kod: 779143
| Producent | AQUATICA |
| Średnica króćca wlotowego | G 3/4" |
| Wysokość, mm | 280 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Ciśnienie, bar | 4 |
114 zł
Pod zamówienia
Kod: 779128
| Producent | AQUATICA |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Wysokość, mm | 678 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
1 601 zł
Pod zamówienia
Kod: 779495
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | EPDM |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Średnica, mm | 90 (szyja) |
| Objętość, l | 100 |
86 zł
Pod zamówienia
Kod: 779507
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | EPDM |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Średnica, mm | 50 (szyja) |
| Objętość, l | 8 |
15 zł
Pod zamówienia
Kod: 779518
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | Butyl |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Średnica, mm | 145mm (szyja) |
| Objętość, l | 200 |
401 zł
Pod zamówienia
Kod: 779497
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | EPDM |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Pojemność zbiornika, l | 150 |
| Średnica, mm | 90 (szyja) |
110 zł
Pod zamówienia
Kod: 779509
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | EPDM |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Średnica, mm | 90 (szyja) |
| Objętość, l | 12 |
18 zł
Pod zamówienia
Kod: 779481
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | EPDM |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Średnica, mm | 80 (szyja) |
| Objętość, l | 24 |
14 zł
Pod zamówienia
Kod: 779482
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | EPDM |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Średnica, mm | 80 (szyja) |
| Objętość, l | 50 |
34 zł
Pod zamówienia
Kod: 779483
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | EPDM |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Średnica, mm | 80 (szyja) |
| Objętość, l | 50 |
34 zł
Pod zamówienia
Kod: 779490
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | EPDM |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Średnica, mm | 90 (szyja) |
| Objętość, l | 24 |
14 zł
Pod zamówienia
Kod: 779496
| Producent | AQUATICA |
| Materiał | EPDM |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 99 |
| Średnica, mm | 90 (szyja) |
| Objętość, l | 150 |
110 zł
Pod zamówienia
Kod: 17436
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/4" |
| Wysokość, mm | 1 550 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
2 117 zł
Pod zamówienia
Kod: 17620
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
| Wysokość, mm | 2 180 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
5 114 zł
Pod zamówienia
Kod: 17655
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 470 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
135 zł
Pod zamówienia
Kod: 17656
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 620 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
444 zł
Pod zamówienia
Kod: 17657
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 670 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
329 zł
Pod zamówienia
Kod: 17658
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 720 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
572 zł
Pod zamówienia
Kod: 17659
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 800 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
754 zł
Pod zamówienia
Kod: 17660
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 320 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
116 zł
Pod zamówienia
Kod: 17661
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 380 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
116 zł
Pod zamówienia
Kod: 17662
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 430 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
116 zł
Pod zamówienia
Kod: 17663
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 470 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
116 zł
Pod zamówienia
Kod: 17664
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 325 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
263 zł
Pod zamówienia
Kod: 17665
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 470 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
307 zł
Pod zamówienia
Kod: 17666
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 750 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
306 zł
Pod zamówienia
Kod: 17667
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 810 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
398 zł
Pod zamówienia
Kod: 17668
| Producent | ROZ-NAVI |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Wysokość, mm | 910 |
| Maksymalna temperatura cieczy, °C | 100 |
| Ciśnienie, bar | 10 |
589 zł



























































































































































