- Główna
- Pompa do wody do domu i ogrodu
- Części zamienne do pomp | strona: 9
Części zamienne do pomp | strona: 9

Podczas pracy urządzeń pompujących zdarzają się sytuacje niezależne, w których jednostki lub części pompy ulegają awarii.
- Ze względu na obniżenie lub wzrost napięcia w sieci, utratę szczelności części pompy, zalanie silnika wodą, zwarcie.
- Podczas rozmrażania pompy lub jej części.
- Mechaniczne zużycie części roboczych pompy, wirnika, łożysk i innych elementów.
Pomożemy Ci dobrać części zamienne do pomp i zaproponujemy wybór w naszym sklepie. Koszt części zamiennych jest podany Bez Wysyłki. Możesz samodzielnie wybrać części zamienne lub skontaktować się z menedżerem.
Na stanie
Kod: 775446025
| Producent | AQUATICA |
12 zł
Na stanie
Kod: 775656027
| Producent | AQUATICA |
63 zł
Na stanie
Kod: 777101123
| Producent | AQUATICA |
10 zł
Na stanie
Kod: 7776453130
| Producent | AQUATICA |
46 zł
Pod zamówienia
Kod: 772512017
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Stopu na bazie aluminium |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
92 zł
Pod zamówienia
Kod: 772515022
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Stopu na bazie aluminium |
| Średnica króćca wlotowego | G 3" |
| Średnica króćca wylotowego | G 3" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
101 zł
Pod zamówienia
Kod: 773413025
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | do pomp Aquatica |
69 zł
Pod zamówienia
Kod: 773423041
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | do pomp Aquatica |
89 zł
Pod zamówienia
Kod: 776911043
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Tecnopolymer |
| Średnica króćca wlotowego | G 3/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 3/4" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
113 zł
Pod zamówienia
Kod: 775120026
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
18 zł
Pod zamówienia
Kod: 775122002
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
54 zł
Pod zamówienia
Kod: 775123015
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
38 zł
Pod zamówienia
Kod: 775125007
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
34 zł
Pod zamówienia
Kod: 7761115037
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
86 zł
Pod zamówienia
Kod: 776121027
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
58 zł
Pod zamówienia
Kod: 775221004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
81 zł
Pod zamówienia
Kod: 775260003
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
67 zł
Pod zamówienia
Kod: 775262004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
97 zł
Pod zamówienia
Kod: 775265004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
106 zł
Pod zamówienia
Kod: 775269004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
217 zł
Pod zamówienia
Kod: 775276004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
152 zł
Pod zamówienia
Kod: 775278004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
158 zł
Pod zamówienia
Kod: 775281004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 4" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
240 zł
Pod zamówienia
Kod: 775288006
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
111 zł
Pod zamówienia
Kod: 775289008
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Żeliwo |
| Średnica króćca wlotowego | G 3" |
| Średnica króćca wylotowego | G 3" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
185 zł
Pod zamówienia
Kod: 775301004
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Tecnopolymer |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
21 zł
Pod zamówienia
Kod: 775304104
| Producent | AQUATICA |
| Meterial | Tecnopolymer |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
54 zł


































































































































































