- Główna
- Usługi inżynieryjne i sprzęt | strona: 18
Usługi inżynieryjne i sprzęt | strona: 18

Projekt, przebudowa, dostawa sprzętu dla gorzelni:
- działy gorzelni podczas przebudowy, sporządzanie kosztorysów i specyfikacji urządzeń, projekty automatyzacji cykli technologicznych;
- dostawa urządzeń pojemnościowych, mieszalników, urządzeń pompujących ciecze procesowe, systemów zaopatrzenia w wodę obiegową, warsztatu obróbki wywaru rodzimego, wyparek próżniowych, spiralnych wymienników ciepła, jednostek kolumnowych, rekuperacyjnych wymienników ciepła do procesów technologicznych.
Opracowanie dokumentacji projektowej części i mechanizmów do celów specjalnych, uszczelek do produktów masowych.
Dostawa dekanterów - wirówek do obróbki po wywaru gorzelnianym, regulacji i serwisu.
Parowniki próżniowe
Wirówki dekantacyjne, separatory
Kruszarki do rozdrabniania roślin zbożowych w procesie produkcji pasz, mąki i etanolu
Oprzyrządowanie i czujniki do automatyzacji produkcji
Projekt, budowa gorzelni, instalacja destylacyjna
Spiralny płaszczowo-rurowy wymiennik ciepła
Suszarki przemysłowe
Kotły na paliwo stałe
Enzymy, drożdże alkoholowe, środki antyseptyczne do produkcji alkoholu
Audyt energetyczny
Przemysłowe kotły parowe
Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: 1055606
| Średnica przyłącza, DN | 50 |
| Sygnał sterujący, mA | 4-20mA+485 Mbps |
| Zakres przepływu | 1500...16000 l/h |
| Klasa dokładności (błąd pomiarowy), % | 1,6 |
| Typ przepływomierza | rotametr |
8 211 zł
Pod zamówienia
Kod: 1056343
| Średnica przyłącza, DN | 40 |
| Sygnał sterujący, mA | 4-20 |
| Zakres przepływu | 200...1200 l/h |
| Napięcie, V | 24 |
| Typ przepływomierza | sprzęt |
10 766 zł
Pod zamówienia
Kod: 1056347
| Średnica przyłącza, DN | 65 |
| Sygnał sterujący, mA | 4-20 |
| Zakres przepływu | 4000~40000 l/h |
| Klasa dokładności (błąd pomiarowy), % | 1,5 |
| Napięcie, V | 24 |
7 545 zł
Pod zamówienia
Kod: 1056893
| Średnica przyłącza, DN | 50 |
| Sygnał sterujący, mA | 4-20mA+RS485 |
| Zakres przepływu | 30 m3/h |
| Napięcie, V | 24, 220 |
| Typ przepływomierza | elektromagnetyczny |
4 938 zł
Pod zamówienia
Kod: 1057112
| Średnica przyłącza, DN | 65 |
| Zakres przepływu | 4000~40000 l/h |
| Klasa dokładności (błąd pomiarowy), % | 1,5 |
| Napięcie, V | 24 |
| Typ przepływomierza | rotametr |
7 545 zł
Pod zamówienia
Kod: 1057620
| Średnica przyłącza, DN | 65 |
| Sygnał sterujący, mA | 4-20mA+RS485 |
| Zakres przepływu | 10...30 m3/h |
| Napięcie, V | 24 |
| Typ przepływomierza | elektromagnetyczny |
4 958 zł
Pod zamówienia
Kod: 1058103
| Średnica przyłącza, DN | 100 |
| Typ przepływomierza | elektromagnetyczny |
| Producent | BTS Engineering |
7 553 zł
Pod zamówienia
Kod: 1058104
| Średnica przyłącza, DN | 100 |
| Typ przepływomierza | elektromagnetyczny |
| Producent | BTS Engineering |
7 553 zł
Pod zamówienia
Kod: 1058105
| Średnica przyłącza, DN | 100 |
| Typ przepływomierza | elektromagnetyczny |
| Producent | BTS Engineering |
7 553 zł
Pod zamówienia
Kod: 1058106
| Średnica przyłącza, DN | 100 |
| Typ przepływomierza | elektromagnetyczny |
| Producent | BTS Engineering |
7 553 zł
Pod zamówienia
Kod: 1058107
| Średnica przyłącza, DN | 100 |
| Typ przepływomierza | elektromagnetyczny |
| Producent | BTS Engineering |
7 553 zł
Pod zamówienia
Kod: 1058119
| Wydajność surowców, t/h | 3,5-4,5 |
| Producent | BTS Engineering |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Kraj pochodzenia | Ukraina |
1 192 226 zł
Pod zamówienia
Kod: 1058306
| Średnica przyłącza, DN | 250 |
| Sygnał sterujący, mA | 4-20mA |
| Zakres przepływu | 4.5-45 t/h |
| Napięcie, V | 24 |
| Typ przepływomierza | Wirbel |
17 624 zł
Pod zamówienia
Kod: 1058308
| Średnica przyłącza, DN | 80 |
| Sygnał sterujący, mA | 4-20mA |
| Zakres przepływu | 0.18-5.5 t/h |
| Napięcie, V | 24 |
| Typ przepływomierza | Wirbel |
9 845 zł






















































































































































