- Головна
- Інжинірингові послуги та обладнання | Сторінка: 18
Інжинірингові послуги та обладнання | Сторінка: 18

Проєкт, реконструкція, постачання обладнання для спиртових заводів:
- відділень спиртового заводу під час реконструкцій, складання кошторисів і специфікацій обладнання, проєкти автоматизації технологічних циклів;
- постачання ємнісного обладнання, міксерів, насосного обладнання для технологічних рідин, систем оборотного водопостачання, цеху переробки нативної барди, вакуум випарних установок, спіральних теплообмінників, колонних апаратів, рекуперативних теплообмінників для технологічних процесів.
Розробка конструкторської документації для деталей і механізмів спеціального призначення, ущільнення для сипучих продуктів.
Постачання декантер - центрифуг для переробки післяспиртової барди, налагодження та сервісне обслуговування.
Вакуум-випарні апарати
Декантерні центрифуги, сепаратори
Дробарки для подрібнення злакових культур в процесі приговування кормів, борошна, виготовлення етанолу
Контрольно-вимірювальні прилади, датчики, витратоміри для автоматизації виробництва
Проектування, будівництво спиртзаводу, БРУ
Спіральний, кожухотрубний теплообмінник
Сушарки промислові
Твердопаливні котли
Ферменти, дріжджі спиртові, антисептики для виробництва спирту
Енергетичний аудит
Парові промислові котли
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 18
Тільки під замовлення
Артикул: 1055606
| Умовний прохід, DN | 50 |
| Керуючий сигнал, мА | 4-20mA+485 Mbps |
| Діапазон витрати | 1500...16000 l/h |
| Клас точності (похибка вимірювання), % | 1,6 |
| Тип витратоміра | ротаметр |
97 297 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1056343
| Умовний прохід, DN | 40 |
| Керуючий сигнал, мА | 4-20 |
| Діапазон витрати | 200...1200 l/h |
| Напруга, V | 24 |
| Тип витратоміра | шестеренчастий |
127 572 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1056347
| Умовний прохід, DN | 65 |
| Керуючий сигнал, мА | 4-20 |
| Діапазон витрати | 4000~40000 l/h |
| Клас точності (похибка вимірювання), % | 1,5 |
| Напруга, V | 24 |
89 404 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1056893
| Умовний прохід, DN | 50 |
| Керуючий сигнал, мА | 4-20mA+RS485 |
| Діапазон витрати | 30 m3/h |
| Напруга, V | 24, 220 |
| Тип витратоміра | електромагнітний |
58 507 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1057112
| Умовний прохід, DN | 65 |
| Діапазон витрати | 4000~40000 l/h |
| Клас точності (похибка вимірювання), % | 1,5 |
| Напруга, V | 24 |
| Тип витратоміра | ротаметр |
89 404 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1057620
| Умовний прохід, DN | 65 |
| Керуючий сигнал, мА | 4-20mA+RS485 |
| Діапазон витрати | 10...30 m3/h |
| Напруга, V | 24 |
| Тип витратоміра | електромагнітний |
58 930 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1058103
| Умовний прохід, DN | 100 |
| Тип витратоміра | електромагнітний |
| Виробник | BTS Engineering |
89 495 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1058104
| Умовний прохід, DN | 100 |
| Тип витратоміра | електромагнітний |
| Виробник | BTS Engineering |
89 495 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1058105
| Умовний прохід, DN | 100 |
| Тип витратоміра | електромагнітний |
| Виробник | BTS Engineering |
89 495 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1058106
| Умовний прохід, DN | 100 |
| Тип витратоміра | електромагнітний |
| Виробник | BTS Engineering |
89 495 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1058107
| Умовний прохід, DN | 100 |
| Тип витратоміра | електромагнітний |
| Виробник | BTS Engineering |
89 495 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1058119
| Продуктивність по сировині, т/год | 3,5-4,5 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Країна походження | Україна |
14 538 600 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1058306
| Умовний прохід, DN | 250 |
| Керуючий сигнал, мА | 4-20mA |
| Діапазон витрати | 4.5-45 t/h |
| Напруга, V | 24 |
| Тип витратоміра | вихровий |
214 574 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1058308
| Умовний прохід, DN | 80 |
| Керуючий сигнал, мА | 4-20mA |
| Діапазон витрати | 0.18-5.5 t/h |
| Напруга, V | 24 |
| Тип витратоміра | вихровий |
119 866 грн.






















































































































































