Produkty AlphaDynamic. Strona 8

ALPHA DYNAMIC PUMPS jest odnoszącym sukcesy producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych pomp membranowych, pomp z tworzyw sztucznych i pomp z elastycznym wirnikiem ze stali nierdzewnej. Pomimo faktu, że firma powstała stosunkowo niedawno, bo w 2004 roku, wysoka jakość produktów i usług, szybkie dostawy oraz konkurencyjne ceny pozwoliły firmie ALPHA DYNAMIC PUMPS na bardzo szybki rozwój i stabilną współpracę z klientami w ponad 50 krajach na całym świecie.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompa do ryb i owoce morza
- Pompa syropu
- Pompa do smietany
- Pompa do emulsji i zawieszenia
- Pompa przypraw i soli
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do oleju roślinnego
- Pompy żywiczne
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
Pod zamówienia
Kod: S161-1042
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | PP |
32 490 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1108
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PP |
37 094 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1116
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15.5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
38 777 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1124
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PP |
41 464 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1132
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 45 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 27 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | PP |
72 715 zł
Pod zamówienia
Kod: S161-1140
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | PP |
75 916 zł
Pod zamówienia
Kod: S141-1011
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PP |
11 069 zł
Pod zamówienia
Kod: S141-1057
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PVDF |
14 256 zł
Pod zamówienia
Kod: S141-1004
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10.5 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PP |
6 929 zł
Pod zamówienia
Kod: S141-1020
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | PP |
21 745 zł
Pod zamówienia
Kod: S141-1068
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | PVDF |
44 353 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1007
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 17 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
4 382 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1031
| Producent | AlphaDynamic |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
9 113 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1051
| Producent | AlphaDynamic |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
8 764 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1103
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 12.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
21 783 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1079
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
26 578 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1027
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 3,7 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
16 582 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1045
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 4,5 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
14 099 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1063
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 17 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
16 639 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1075
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
19 509 zł
Pod zamówienia
Kod: S244-1104
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 20.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | AISI 304 stal nierdzewna |
20 849 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60104-N
| Prędkość ślimaka, obr/min | 500 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.068 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,25 |
8 656 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60107-N
| Prędkość ślimaka, obr/min | 820 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.273 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,37 |
10 768 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60001-E
| Producent | AlphaDynamic |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | G 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1/2" |
6 270 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60702-E
| Prędkość ślimaka, obr/min | 820 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.119 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,37 |
15 471 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60113-E
| Prędkość ślimaka, obr/min | 1 080 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.397 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,55 |
11 246 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60102-F
| Prędkość ślimaka, obr/min | 820 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.119 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,37 |
9 678 zł
Pod zamówienia
Kod: S994-60111-F
| Prędkość ślimaka, obr/min | 250 |
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 0.091 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Moc, kW | 0,18 |
10 905 zł
Pod zamówienia
Kod: RM010-0003-F
| Producent | AlphaDynamic |
| Rodzaj części | Zestaw części zamiennych |
| Seria pomp | RUBIN |
| Kraj pochodzenia | Grecja |
| Zastosowanie | ALPHADYNAMIC RUBY 010P |
600 zł
Pod zamówienia
Kod: S121-1007
| Producent | AlphaDynamic |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | PP |
25 796 zł


























































































































































