Produkty DEBEM. Strona 13

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: MB100FC-TSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PVDF |
10 165 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100--FCTSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PVDF |
12 087 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100--P-TSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
7 376 zł
Pod zamówienia
Kod: MB110--FCTSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PVDF |
16 023 zł
Pod zamówienia
Kod: MB120--FCTSDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PVDF |
17 771 zł
Pod zamówienia
Kod: MB130FC-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PVDF |
14 634 zł
Pod zamówienia
Kod: MB130--P-TLDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PP |
9 626 zł
Pod zamówienia
Kod: MB140-FCTLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PVDF |
18 385 zł
Pod zamówienia
Kod: MB140/55--P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PP |
12 415 zł
Pod zamówienia
Kod: MB155P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 45 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | PP |
16 364 zł
Pod zamówienia
Kod: MB160--FCTLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | PVDF |
38 126 zł
Pod zamówienia
Kod: MB180--P-TSDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | PP |
28 079 zł
Pod zamówienia
Kod: MB080FC-TSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PVDF |
9 948 zł
Pod zamówienia
Kod: H-10S-35-three
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
4 290 zł
Pod zamówienia
Kod: E-600-4-three-pp
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 600 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
2 491 zł
Pod zamówienia
Kod: E-1000-4-three-pp
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 047 zł
Pod zamówienia
Kod: EH-1400-4-three-pp
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 400 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 426 zł
Pod zamówienia
Kod: H-10S-35-MONO
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
4 909 zł
Pod zamówienia
Kod: F-0850-2-three-pvc
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 850 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 047 zł
Pod zamówienia
Kod: F-12-S-35-three-316
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 871 zł
Pod zamówienia
Kod: FR-1200-35-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,095 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
4 013 zł
Pod zamówienia
Kod: FR-1200-35-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,095 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
4 250 zł
Pod zamówienia
Kod: J-15-S-140-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
6 602 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-0850-30-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 850 |
3 822 zł
Pod zamówienia
Kod: RVF-1200-20-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
5 041 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-1000-20-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
4 217 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-12S-35-20-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
5 205 zł
Pod zamówienia
Kod: RVF-15S-90-30-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,36 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
7 742 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-15S-90-05-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
6 457 zł
Pod zamówienia
Kod: DMXXBC000843ATG
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 06, DM 10 |
163 zł


























































































































































