Produkty DEBEM. Strona 14

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: IM120P-D-1000-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
17 383 zł
Pod zamówienia
Kod: IM130P-V0800-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PP |
17 474 zł
Pod zamówienia
Kod: IM140F-D-1250-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PVDF |
36 253 zł
Pod zamówienia
Kod: IM150P-V-1000-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | PP |
21 796 zł
Pod zamówienia
Kod: IM155P-V-0800-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 45 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | PP |
26 468 zł
Pod zamówienia
Kod: IM180P-D-0500-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | PP |
35 701 zł
Pod zamówienia
Kod: IM080P-V-0500-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.2 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PP |
11 776 zł
Pod zamówienia
Kod: IM095P-V0500N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PP |
15 185 zł
Pod zamówienia
Kod: IM95-P-D1250N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PP |
16 576 zł
Pod zamówienia
Kod: DM30P-SD1NE090 без дв.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PP |
6 387 zł
Pod zamówienia
Kod: DM06P-SV2BE063
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PP |
4 125 zł
Pod zamówienia
Kod: DM06FCSV1BE071
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PVDF |
5 936 zł
Pod zamówienia
Kod: DM10FCSV1BE080
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13.8 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PVDF |
7 147 zł
Pod zamówienia
Kod: DM30P-SV1BE090.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
5 150 zł
Pod zamówienia
Kod: mp3118_6
| Producent | DEBEM |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 118 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Temperatura (max), C | 60 |
| Model | MP-3 |
3 122 zł
Pod zamówienia
Kod: mp8035_12
| Producent | DEBEM |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 35 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Temperatura (max), C | 60 |
| Model | MP-8 |
3 876 zł
Pod zamówienia
Kod: mp1132-22
| Producent | DEBEM |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Średnica króćca wylotowego | 1" |
10 831 zł
Pod zamówienia
Kod: mp1140-25
| Producent | DEBEM |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | 1 1/4" |
10 831 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100--FCTLDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PVDF |
9 000 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100--P-TLDN..
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
5 288 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100--P-TSVM
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
6 711 zł
Pod zamówienia
Kod: MB110--P-TSDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PP |
8 294 zł
Pod zamówienia
Kod: MB120--FCTSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PVDF |
15 222 zł
Pod zamówienia
Kod: MB130P-TSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PP |
8 708 zł
Pod zamówienia
Kod: MB130--P-TSDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PP |
9 738 zł
Pod zamówienia
Kod: MB140--FCTLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PVDF |
15 748 zł
Pod zamówienia
Kod: MB150P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | PP |
12 159 zł
Pod zamówienia
Kod: MB155FC-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 45 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | PVDF |
28 459 zł
Pod zamówienia
Kod: MB160--FCTSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | PVDF |
34 353 zł
Pod zamówienia
Kod: MB180--FCTLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | PVDF |
39 853 zł


























































































































































