Товари DEBEM. Сторінка 13

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 13
Тільки під замовлення
Артикул: MICRAS000647ARY
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MICROBOXER |
367 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B100CLR00718AA4
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 100 |
47 814 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC06870XVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Тип запчастини | Манжетне ущільненя |
| Позиція на схемі розбору | 23 |
| Кількість в насосі | 1 |
1 674 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC04100XDT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Країна походження | Італія |
367 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B500CPR00528APP
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 502, BOXER 503 |
22 034 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MICRCPR00633AFC
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MICROBOXER |
15 791 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC03131XDT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Країна походження | Італія |
293 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC04131XDT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Країна походження | Італія |
110 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC06262XDT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Країна походження | Італія |
345 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MIDGGN000042ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MIDGETBOX |
184 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CUXXCA100444AFCAL
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | CUBIC 15 |
3 012 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B081AL000412AA2
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
1 652 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ANELNOCIN080XA2
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 150, BOXER 251 |
3 012 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B081GN000399ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
1 028 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MINIME000013AHY
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | HYTREL |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MINIBOXER |
2 387 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MICRME000612ASA
| Виробник | DEBEM |
| Тип запчастини | Мембрана |
| Серія насоса | MICROBOXER |
| Країна походження | Італія |
704 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BOXXME000077ADT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 80, BOXER 81 |
6 462 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B500ME000210ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 502, BOXER 503 |
20 546 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06P-SV2NE063
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
50 679 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRPH1200-PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
96 949 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRA-1200PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 42 mm |
98 345 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRP-1200EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | PP |
76 018 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB251-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
393 676 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB251-P-HTTPT
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
131 251 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-HTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
69 406 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150-P-HTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
110 170 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB522-FC-MTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
609 609 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB15-P-HTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
36 724 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100ALMTAIT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
69 261 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100P-MTTPN--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
59 052 грн.


























































































































































