Produkty DEBEM. Strona 15

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: MB080--FCTSDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PVDF |
11 324 zł
Pod zamówienia
Kod: H-10S-90-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
4 876 zł
Pod zamówienia
Kod: E-600-4-three-pvdf
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 600 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 047 zł
Pod zamówienia
Kod: E-1000-4-three-pvdf
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 811 zł
Pod zamówienia
Kod: EH-1400-4-three-pvdf
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 400 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
4 294 zł
Pod zamówienia
Kod: H-10S-90MONOPHASE
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
5 535 zł
Pod zamówienia
Kod: F-1000-2-three-pvc
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 113 zł
Pod zamówienia
Kod: F-12-S-35-three-316
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 871 zł
Pod zamówienia
Kod: FR-1200-35-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,095 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
4 013 zł
Pod zamówienia
Kod: FR-1200-35-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,095 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
4 250 zł
Pod zamówienia
Kod: J-15-S-140-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
6 602 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-0850-30-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 850 |
3 822 zł
Pod zamówienia
Kod: RVF-1200-20-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
5 041 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-1000-20-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
4 217 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-12S-35-20-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
5 205 zł
Pod zamówienia
Kod: RVF-15S-90-30-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,36 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
7 742 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-15S-90-05-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
6 457 zł
Pod zamówienia
Kod: DMXXBC000843ATG
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 06, DM 10 |
163 zł
Pod zamówienia
Kod: DMXXPM100836AFC
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 06, DM 10 |
1 041 zł
Pod zamówienia
Kod: DM30GI000890AFV
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 30 |
911 zł
Pod zamówienia
Kod: O100GIR00640APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 90 |
336 zł
Pod zamówienia
Kod: VITE20R00542AFV
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM |
83 zł
Pod zamówienia
Kod: V095ALOH0500AAC
| Producent | DEBEM |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 95, IM 110, IM 120, IM 130 |
2 442 zł
Pod zamówienia
Kod: V120GIR00534AFV
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 110, IM 120 |
1 357 zł
Pod zamówienia
Kod: VEXXINC000A7AXX.
| Producent | DEBEM |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 120, IM 130 |
99 zł
Pod zamówienia
Kod: MIDGVA100240ARY
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MIDGETBOX |
139 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC01190XA4
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | CUBIC 15 |
93 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC0600XTF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 502 |
412 zł
Pod zamówienia
Kod: OZXXLA000626APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Rodzaj części | Sprzęganie |
| Pozycja na schemacie parsowania | 3 |
| Ilość w pompie | 1 |
578 zł
Pod zamówienia
Kod: VITE61C06010XA2
| Producent | DEBEM |
| Rodzaj części | Gwintowany trzpień |
| Pozycja na schemacie parsowania | 33 |
| Ilość w pompie | 1 |
| Seria pomp | MB |
10 zł


























































































































































