Товари DEBEM. Сторінка 14

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 14
Тільки під замовлення
Артикул: IB100P-MTTPN--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
50 194 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150P-HTTPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
68 235 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB15-FC-NTTEV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
53 607 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB251FCMTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
231 802 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB522P-HTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
164 378 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-ALHTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
37 833 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-P-MTTIT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
34 774 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
111 812 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-HTTPVX-
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
39 392 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-HTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
37 771 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRALH-AAD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
26 783 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-MTDPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
25 658 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15EC-NTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | ECTFE |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
61 181 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
32 900 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM120P-D-1000-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
204 395 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM130P-V0800-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
205 457 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM140F-D-1250-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PVDF |
426 272 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM150P-V-1000-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
256 275 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM155P-V-0800-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PP |
311 212 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM180P-D-0500-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | PP |
419 778 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM080P-V-0500-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.2 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PP |
138 469 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM095P-V0500N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
178 549 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM95-P-D1250N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
194 906 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM30P-SD1NE090 без дв.
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
75 103 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06P-SV2BE063
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | PP |
48 507 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06FCSV1BE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PVDF |
69 797 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM10FCSV1BE080
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.8 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PVDF |
84 030 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM30P-SV1BE090.
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
60 557 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp3118_6
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 118 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-3 |
36 708 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp8035_12
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 35 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-8 |
45 574 грн.


























































































































































