Produkty DEBEM. Strona 18

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: IB81-P-HTTAD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
3 750 zł
Pod zamówienia
Kod: IB81-P-MTTPTX-
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
3 911 zł
Pod zamówienia
Kod: IMICRALHTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
2 771 zł
Pod zamówienia
Kod: IMICRP-MTAPDX-
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
2 758 zł
Pod zamówienia
Kod: IMIDP-NTGKT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 0.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Średnica króćca wlotowego | 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | 1/4" |
2 541 zł
Pod zamówienia
Kod: ICU15P-NTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.02 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 3/8" |
3 174 zł
Pod zamówienia
Kod: IM120P-V-0800-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
20 151 zł
Pod zamówienia
Kod: IM130P-V-1000-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PP |
20 535 zł
Pod zamówienia
Kod: IM140P-D-0500-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PP |
22 209 zł
Pod zamówienia
Kod: IM150PP-V1250N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | PP |
24 195 zł
Pod zamówienia
Kod: IM160P-V0500N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | PP |
30 682 zł
Pod zamówienia
Kod: IM180P-V-0800-S
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | PP |
24 217 zł
Pod zamówienia
Kod: IM080P-V-0800-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.2 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PP |
13 878 zł
Pod zamówienia
Kod: IM095FC-V0500N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PVDF |
30 496 zł
Pod zamówienia
Kod: DM06P-SV1BE063
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
4 816 zł
Pod zamówienia
Kod: DM30FC-SD1NE090
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PVDF |
12 025 zł
Pod zamówienia
Kod: DM06P-SV2BE063.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PP |
5 033 zł
Pod zamówienia
Kod: DM10P-SD2BE071
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13.8 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
5 473 zł
Pod zamówienia
Kod: DM15P-SD1BE090
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 23.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19.8 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
7 847 zł
Pod zamówienia
Kod: DM30FCSV2BE090
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PVDF |
13 103 zł
Pod zamówienia
Kod: mp3118_9
| Producent | DEBEM |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 118 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Temperatura (max), C | 60 |
| Model | MP-3 |
3 645 zł
Pod zamówienia
Kod: mp8035_16
| Producent | DEBEM |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 35 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Temperatura (max), C | 60 |
| Model | MP-8 |
4 525 zł
Pod zamówienia
Kod: mp1136-22
| Producent | DEBEM |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Średnica króćca wylotowego | 1" |
12 645 zł
Pod zamówienia
Kod: mp1150-25
| Producent | DEBEM |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | 1 1/4" |
12 645 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100-FCTSDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PVDF |
12 087 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100--P-TLDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
6 174 zł
Pod zamówienia
Kod: MB110P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PP |
7 996 zł
Pod zamówienia
Kod: MB110--P-TLVN.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PP |
8 796 zł
Pod zamówienia
Kod: MB120--P-TLDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
9 378 zł
Pod zamówienia
Kod: MB130--FCTSVN.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PVDF |
18 632 zł


























































































































































