Produkty DEBEM. Strona 26

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: DT15DT100400AXXIP
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | CUBIC 15 |
790 zł
Pod zamówienia
Kod: B100ME000112ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Rodzaj części | Membrana |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
403 zł
Pod zamówienia
Kod: MICRME000615ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | MICROBOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MICROBOXER |
160 zł
Pod zamówienia
Kod: B500ME000768ANR
| Producent | DEBEM |
| Materiał | NBR |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 502, BOXER 503 |
1 512 zł
Pod zamówienia
Kod: B150ME000135ASA
| Producent | DEBEM |
| Materiał | santopren |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 150 |
620 zł
Pod zamówienia
Kod: TRAXA1200-PN-300W
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 42,5 mm |
7 534 zł
Pod zamówienia
Kod: TRF-0900PN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
9 905 zł
Pod zamówienia
Kod: FB30-A-HTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
7 841 zł
Pod zamówienia
Kod: SB100A-HTTAT-
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 7.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
42 149 zł
Pod zamówienia
Kod: IMICR-FC-МTTFT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
5 950 zł
Pod zamówienia
Kod: IB80-A-HTTAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
13 339 zł
Pod zamówienia
Kod: IB150-A-HTTAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
22 624 zł
Pod zamówienia
Kod: IB503-P-DTTPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
25 413 zł
Pod zamówienia
Kod: IMICR-FC-MTAFT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
6 583 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100P-D-TPD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
4 897 zł
Pod zamówienia
Kod: IB150A-MTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
18 961 zł
Pod zamówienia
Kod: IB150P-D-TPD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
6 415 zł
Pod zamówienia
Kod: IB251ALHTTAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
9 676 zł
Pod zamówienia
Kod: IB502ALMTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 39 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
16 314 zł
Pod zamówienia
Kod: IB522FCMTTFT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 39 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
52 792 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-P-HTTPV--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
3 415 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-P-MTTPN--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
3 415 zł
Pod zamówienia
Kod: IB81-PCHTTPT-C
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
12 081 zł
Pod zamówienia
Kod: IB81-P-D-TPD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
3 322 zł
Pod zamówienia
Kod: IB81-FCMTTFT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
12 624 zł
Pod zamówienia
Kod: IMICRP-MTAPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
2 504 zł
Pod zamówienia
Kod: IMIN-A-HTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
7 934 zł
Pod zamówienia
Kod: IMIDP-NTAKT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 0.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/4" |
2 541 zł
Pod zamówienia
Kod: IM120P-V0500N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
18 781 zł
Pod zamówienia
Kod: IM130P-V0500N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PP |
18 967 zł


























































































































































