Produkty DEBEM. Strona 27

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: IM140P-V0500N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PP |
17 840 zł
Pod zamówienia
Kod: IM140P-D-1000-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PP |
19 486 zł
Pod zamówienia
Kod: IM155FC-V0500N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 45 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | PVDF |
51 396 zł
Pod zamówienia
Kod: IM160P-V1000N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | PP |
26 813 zł
Pod zamówienia
Kod: IM080FC-V0250N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.2 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PVDF |
18 424 zł
Pod zamówienia
Kod: IM090FC-V0250N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10.5 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PVDF |
18 530 zł
Pod zamówienia
Kod: IM095P-D-0500-N
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Materiał | PP |
15 992 zł
Pod zamówienia
Kod: DM06FC-SD1NE063
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | PVDF |
5 203 zł
Pod zamówienia
Kod: DM30P-SD1NE090
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PP |
6 477 zł
Pod zamówienia
Kod: DM06FCSD3BE071
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PVDF |
5 936 zł
Pod zamówienia
Kod: DM10P-SV1BE071
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 13.8 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
4 688 zł
Pod zamówienia
Kod: DM15FCSV2BE090
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 23.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19.8 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PVDF |
10 486 zł
Pod zamówienia
Kod: DM30FCSV1BE112
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 24 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | PVDF |
12 525 zł
Pod zamówienia
Kod: mp6035_12
| Producent | DEBEM |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 35 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Temperatura (max), C | 60 |
| Model | MP-6 |
3 679 zł
Pod zamówienia
Kod: mp8086_16
| Producent | DEBEM |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 86 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Temperatura (max), C | 60 |
| Model | MP-8 |
3 706 zł
Pod zamówienia
Kod: mp1150-22
| Producent | DEBEM |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
| Średnica króćca wylotowego | 1" |
10 831 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
4 938 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100-FCTSDM
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PVDF |
10 768 zł
Pod zamówienia
Kod: MB100--P-TSDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PP |
6 318 zł
Pod zamówienia
Kod: MB110--FCTLDM
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PVDF |
12 653 zł
Pod zamówienia
Kod: MB110--P-TSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PP |
8 294 zł
Pod zamówienia
Kod: MB120--P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Materiał | PP |
8 033 zł
Pod zamówienia
Kod: MB130--FCTLVN.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Materiał | PVDF |
13 794 zł
Pod zamówienia
Kod: MB140FC-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PVDF |
14 309 zł
Pod zamówienia
Kod: MB140--P-TLDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 40 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 3 |
| Materiał | PP |
10 433 zł
Pod zamówienia
Kod: MB150--P-TSDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | PP |
15 552 zł
Pod zamówienia
Kod: MB155--P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 45 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Materiał | PP |
15 955 zł
Pod zamówienia
Kod: MB160--P-TSVN.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | PP |
19 486 zł
Pod zamówienia
Kod: MB180--P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 11 |
| Materiał | PP |
24 631 zł
Pod zamówienia
Kod: MB080--P-TLDN..
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PP |
5 288 zł


























































































































































