Produkty DEBEM. Strona 3

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: B251GN000664ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 251 |
69 zł
Pod zamówienia
Kod: B150ME000134ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 150 |
353 zł
Pod zamówienia
Kod: B081ME000178BTF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 81 |
271 zł
Pod zamówienia
Kod: B100ME000722ADT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Rodzaj części | Membrana |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
292 zł
Pod zamówienia
Kod: MINIME000014ATF.
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | MINIBOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MINIBOKSERY |
473 zł
Pod zamówienia
Kod: B081ME000179BSA
| Producent | DEBEM |
| Materiał | santopren |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 81 |
446 zł
Pod zamówienia
Kod: TRFH1200-EL
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PVDF |
8 814 zł
Pod zamówienia
Kod: TRPH1200-EL-ATEX
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PP |
8 657 zł
Pod zamówienia
Kod: TRP-1200PN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
6 133 zł
Pod zamówienia
Kod: FB80-A-HTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
13 433 zł
Pod zamówienia
Kod: B250-AL-HTAIV
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
9 823 zł
Pod zamówienia
Kod: IMIN-A-HTTAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
6 796 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100-FC-MTTFT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
12 690 zł
Pod zamówienia
Kod: IB251-AL-HTTLT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
9 876 zł
Pod zamówienia
Kod: IB503-A-HTTLT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
48 848 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100A-HTTAT-C
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
18 525 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100P-HTTPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
4 269 zł
Pod zamówienia
Kod: IB150ALHTTRT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
7 885 zł
Pod zamówienia
Kod: IB150P-D-DPD--.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
5 724 zł
Pod zamówienia
Kod: IB251P-MTTPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
7 555 zł
Pod zamówienia
Kod: IB503P-MTTPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
17 256 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-ALHTALT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
3 218 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-P-MTTPD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
2 926 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-FCMTTFT--PC
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
5 686 zł
Pod zamówienia
Kod: IB81-P-HTTPD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
3 042 zł
Pod zamówienia
Kod: IB81-P-MTDPD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
3 042 zł
Pod zamówienia
Kod: IB90-ALHTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Materiał | AL |
| Wydajność (max), m3/godz | 6 |
| Wydajność, l/min | 100 |
4 423 zł
Pod zamówienia
Kod: IMICRP-MTTPD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
2 182 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-P-HTTPT
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
3 372 zł
Pod zamówienia
Kod: ICU15ECNTTEV--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.02 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | ECTFE |
| Średnica króćca wlotowego | 3/8" |
4 524 zł


























































































































































