Produkty DEBEM. Strona 4

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: B100CPR00114APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 100 |
294 zł
Pod zamówienia
Kod: BOXXPT000012AA2
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 50, BOXER 81 |
62 zł
Pod zamówienia
Kod: B500CA100291APPAL
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 502 |
1 376 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC04131XVT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | VITON |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
23 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC04400XDT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Rodzaj części | Pierścień uszczelniający O-RING |
| Pozycja na schemacie parsowania | 23 |
| Ilość w pompie | 1 |
58 zł
Pod zamówienia
Kod: MICRTP000603APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MICROBOXER |
88 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSLC00018XPL
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MINIBOKSERY |
41 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC06870XDT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Rodzaj części | Uszczelka wargowa |
| Pozycja na schemacie parsowania | 23 |
| Ilość w pompie | 1 |
103 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC01630XVT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | VITON |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
18 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC02043XNR
| Producent | DEBEM |
| Materiał | NITRIL |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
3 zł
Pod zamówienia
Kod: B150CPR00136AFC
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 150 |
4 996 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC03100XVT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | VITON |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
18 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC04125XDT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
31 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC06225XDT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
87 zł
Pod zamówienia
Kod: CU15GN000204ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | CUBIC 15 |
99 zł
46 zł
Pod zamówienia
Kod: B250AL000159AA2
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 250, BOXER 251 |
279 zł
Pod zamówienia
Kod: B500DS000220APP
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 502, BOXER 503 |
304 zł
Pod zamówienia
Kod: B251GN000664ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 251 |
81 zł
Pod zamówienia
Kod: B150ME000134ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 150 |
412 zł
Pod zamówienia
Kod: B081ME000178BTF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 81 |
316 zł
Pod zamówienia
Kod: B100ME000722ADT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Rodzaj części | Membrana |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
341 zł
Pod zamówienia
Kod: MINIME000014ATF.
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | MINIBOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MINIBOKSERY |
552 zł
Pod zamówienia
Kod: B081ME000179BSA
| Producent | DEBEM |
| Materiał | santopren |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 81 |
521 zł
Pod zamówienia
Kod: TRFH1200-EL
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | PVDF |
10 289 zł
Pod zamówienia
Kod: TRPH1200-EL-ATEX
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | PP |
10 106 zł
Pod zamówienia
Kod: TRP-1200PN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 42mm |
7 159 zł
Pod zamówienia
Kod: FB80-A-HTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
15 682 zł
Pod zamówienia
Kod: B250-AL-HTAIV
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
11 467 zł
Pod zamówienia
Kod: IMIN-A-HTTAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
7 934 zł


























































































































































