Produkty DEBEM. Strona 5

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: B500DS000220APP
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 502, BOXER 503 |
260 zł
Pod zamówienia
Kod: B251GN000664ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 251 |
69 zł
Pod zamówienia
Kod: B150ME000134ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 150 |
353 zł
Pod zamówienia
Kod: B081ME000178BTF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 81 |
271 zł
Pod zamówienia
Kod: B100ME000722ADT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Rodzaj części | Membrana |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
292 zł
Pod zamówienia
Kod: MINIME000014ATF.
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | MINIBOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MINIBOKSERY |
473 zł
Pod zamówienia
Kod: B081ME000179BSA
| Producent | DEBEM |
| Materiał | santopren |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 81 |
446 zł
Pod zamówienia
Kod: TRAA1200-EL
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Materiał | AISI 316L |
7 221 zł
Pod zamówienia
Kod: TRA-1200EL800
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,8 |
| Materiał | AISI 316L |
6 704 zł
Pod zamówienia
Kod: TRA-0900EL.
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,5 |
| Materiał | AISI 316L |
6 610 zł
Pod zamówienia
Kod: FB100-A-HTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
16 061 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100P-HTTPV--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
6 212 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-FC-MTTPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
6 690 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100-AL-HTTRT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
5 416 zł
Pod zamówienia
Kod: IB251-A-HTTAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
22 826 zł
Pod zamówienia
Kod: IB503-AL-HTTAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
21 769 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100A-HTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
11 559 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100P-D-TPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
4 195 zł
Pod zamówienia
Kod: IB150P-MTTIT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
6 186 zł
Pod zamówienia
Kod: IB150FCMTTFT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
20 951 zł
Pod zamówienia
Kod: IB251P-D-AID--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 20.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
7 773 zł
Pod zamówienia
Kod: IB503FCMTTFV--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
53 387 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-ALHTAIT-C
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
6 876 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-P-MTTPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
2 926 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-FCMTTFT-C
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
10 099 zł
Pod zamówienia
Kod: IB81-P-HTAPD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
3 042 zł
Pod zamówienia
Kod: IB81-P-MTTPN--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
3 042 zł
Pod zamówienia
Kod: IMICRA-HTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
4 858 zł
Pod zamówienia
Kod: IMICRP-D-DPD--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
2 097 zł
Pod zamówienia
Kod: IB150-ALHTTRV--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
8 803 zł


























































































































































