Produkty LEO. Strona 2

Grupa LEO - przedsiębiorstwo high-tech na poziomie krajowym. Firma zajmuje się badaniami, rozwojem, projektowaniem, produkcją, sprzedażą i serwisem pełnej gamy pomp.
Na stanie
Kod: 776111
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 1.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 0,125 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
399 zł
Na stanie
Kod: 775136
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 4.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 85 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
734 zł
Na stanie
Kod: 7752793
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
924 zł
Na stanie
Kod: 775283
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 60 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14.5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 4" |
1 268 zł
Na stanie
Kod: 775517
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 9.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/4" |
820 zł
Na stanie
Kod: 774452
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 10.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8 |
| Moc, kW | 0,27 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
447 zł
Na stanie
Kod: 776916
| Producent | LEO |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dostępność części zamiennych | Tak |
897 zł
Na stanie
Kod: 771553
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23.7 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
1 584 zł
Na stanie
Kod: 7715683
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 42 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
3 276 zł
Na stanie
Kod: 7710173
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 136 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
3 576 zł
Na stanie
Kod: 7710503
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 188 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
3 894 zł
Na stanie
Kod: 7711273
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 8.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
2 819 zł
Na stanie
Kod: 7711513
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 13 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
3 005 zł
Na stanie
Kod: 7711643
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 13 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 206 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
7 506 zł
Na stanie
Kod: 7711943
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 28.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 71 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
5 722 zł
Na stanie
Kod: 776113
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 2.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 0,35 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
457 zł
Na stanie
Kod: 7752783
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 30 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 19.5 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
886 zł
Na stanie
Kod: 775284
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 66 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17.5 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | G 3" |
1 459 zł
Na stanie
Kod: 775447
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 94 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 278 zł
Na stanie
Kod: 775295
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 9.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 57.5 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
1 180 zł
Na stanie
Kod: 775433
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 0,6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
551 zł
Na stanie
Kod: 775520
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | 1 1/2" |
780 zł
Na stanie
Kod: 774471
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 3.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,27 |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
432 zł
Na stanie
Kod: 776914
| Producent | LEO |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dostępność części zamiennych | Tak |
904 zł
Na stanie
Kod: 775536
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 54 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | 2 1/2" |
2 077 zł
Na stanie
Kod: 7715533
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23.7 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
1 521 zł
Na stanie
Kod: 7715853
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 72 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.8 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
2 293 zł
Na stanie
Kod: 7710363
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 63 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
2 477 zł
Na stanie
Kod: 7710983
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 74 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
3 161 zł
Na stanie
Kod: 7711293
| Producent | LEO |
| Wydajność, m3/godz | 8.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 65 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
3 300 zł


























































































































































