Produkty SEKO. Strona 2
Pod zamówienia
Kod: 1039489
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/4" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039497
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039466
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 2.1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039474
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 4.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039482
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 10.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039490
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039498
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039459
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 0.48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | POM-C |
| Średnica króćca wlotowego | 1/4" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039467
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 2.1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | POM-C |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039475
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 4.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039483
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 10.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039491
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 22.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1039499
| Producent | SEKO |
| Wydajność, m3/godz | 63 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 3" |
Cena na żądanie










































































































































