Товари SEKO. Сторінка 2
Сортування:
Сторінка - 2
Тільки під замовлення
Артикул: 1039489
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/4" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039497
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039466
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039474
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039482
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039490
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039498
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039459
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | POM-C |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039467
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | POM-C |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039475
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039483
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039491
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1039499
| Виробник | SEKO |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
Ціна за запитом










































































































































