Produkty Wilo. Strona 11

WILO to niemiecki producent pomp i systemów pompowych dla maszyn budowlanych, wodociągowych i przemysłu, z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech.
Firma, założona w 1872 roku przez Ludwiga Oplendera jako fabryka miedzi i mosiądzu, posiada ponad 60 filii w ponad 50 krajach i zatrudnia około 7800 osób.
Pod zamówienia
Kod: 4089415
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 1.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wlotowego | DN20 |
16 683 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121285
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
22 015 zł
Pod zamówienia
Kod: 4089398
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 1.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wlotowego | DN20 |
16 722 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121299
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
22 060 zł
Pod zamówienia
Kod: 4063801
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 2 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1/2" |
389 zł
Pod zamówienia
Kod: 4037310
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
508 zł
Pod zamówienia
Kod: 2045634
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 178 zł
Pod zamówienia
Kod: 4164018
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 105 zł
Pod zamówienia
Kod: 4527505
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1/2" |
1 126 zł
Pod zamówienia
Kod: 2120642
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
3 137 zł
Pod zamówienia
Kod: 4132462
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
1 209 zł
Pod zamówienia
Kod: 4081198
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 3/4" |
1 369 zł
Pod zamówienia
Kod: 4110919
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 0.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 1.1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1/2" |
788 zł
Pod zamówienia
Kod: 4191675
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5 |
| Moc, kW | 0,4 |
| Średnica króćca wylotowego | DN32 |
2 091 zł
Pod zamówienia
Kod: 2081266
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 13 |
| Moc, kW | 7,7 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
27 582 zł
Pod zamówienia
Kod: 4231473
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 62 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
2 987 zł
Pod zamówienia
Kod: 2120647
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 21 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,55 |
5 522 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200977
| Producent | Wilo |
| Moc, kW | 9 |
| Średnica króćca wlotowego | DN40 |
| Średnica króćca wylotowego | DN40 |
| Stopień ochrony | IP55 |
21 043 zł
Pod zamówienia
Kod: 4231498
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 14.7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52 |
| Moc, kW | 1,85 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
3 988 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201341
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 29 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 057 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201357
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 88 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 483 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201369
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 118 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201390
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 95 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 867 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201405
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 396 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201428
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 110 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
7 116 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201290
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
6 425 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201316
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
6 820 zł
Pod zamówienia
Kod: 4182516
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 140 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
9 220 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183429
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
10 313 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183450
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 150 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
20 659 zł


























































































































































