Produkty Wilo. Strona 2

WILO to niemiecki producent pomp i systemów pompowych dla maszyn budowlanych, wodociągowych i przemysłu, z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech.
Firma, założona w 1872 roku przez Ludwiga Oplendera jako fabryka miedzi i mosiądzu, posiada ponad 60 filii w ponad 50 krajach i zatrudnia około 7800 osób.
Pod zamówienia
Kod: 4164015
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
996 zł
Pod zamówienia
Kod: 2120640
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 9.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10.8 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
3 093 zł
Pod zamówienia
Kod: 2103616
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10.8 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
3 584 zł
Pod zamówienia
Kod: 4132467
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
1 354 zł
Pod zamówienia
Kod: 4029062
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3.1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 2 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 226 zł
Pod zamówienia
Kod: 4184692
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
1 655 zł
Pod zamówienia
Kod: whd00007
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5 |
| Moc, kW | 0,4 |
| Średnica króćca wylotowego | DN32 |
1 982 zł
Pod zamówienia
Kod: 2081261
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 15 |
| Moc, kW | 1,2 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
6 118 zł
Pod zamówienia
Kod: 2551468
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 5.3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38.9 |
| Moc, kW | 0,4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
16 829 zł
Pod zamówienia
Kod: 2120652
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 44.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 16 |
| Moc, kW | 1,25 |
9 701 zł
Pod zamówienia
Kod: 2537353
| Producent | Wilo |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wlotowego | DN100 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
91 296 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201299
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 82 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
7 439 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201345
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 44 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 257 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201360
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 103 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 840 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201374
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 46 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 402 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201393
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 110 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
6 012 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201411
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 50 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 859 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201432
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 120 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
8 057 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201296
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
7 121 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201325
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 62 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
8 403 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183405
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 75 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
13 645 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183431
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 82 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
12 746 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201019
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 92 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
3 639 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201043
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 110 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201085
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 46 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 173 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201109
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 108 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 828 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201140
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
5 099 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200934
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
3 856 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200957
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 94 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
7 439 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200990
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 65 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
7 567 zł


























































































































































