Produkty Wilo. Strona 3

WILO to niemiecki producent pomp i systemów pompowych dla maszyn budowlanych, wodociągowych i przemysłu, z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech.
Firma, założona w 1872 roku przez Ludwiga Oplendera jako fabryka miedzi i mosiądzu, posiada ponad 60 filii w ponad 50 krajach i zatrudnia około 7800 osób.
Pod zamówienia
Kod: 4201434
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 130 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
8 492 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201304
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 82 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
8 954 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201328
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 78 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
8 821 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183404
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
10 659 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183430
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 65 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
12 648 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201022
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
3 739 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201046
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 221 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201085
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 46 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 173 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201109
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 108 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 828 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201140
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
5 099 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200934
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 10 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
3 856 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200957
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 94 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
7 439 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200990
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 65 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
7 567 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183360
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 110 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
13 083 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183389
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
11 783 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183426
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 65 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
12 049 zł
Pod zamówienia
Kod: 4149007
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 56 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 966 zł
Pod zamówienia
Kod: 4024287
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
1 766 zł
Pod zamówienia
Kod: 4149067
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 36 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
2 392 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121223
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 62 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 27 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
8 832 zł
Pod zamówienia
Kod: 2089570
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 7 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 0,12 |
| Średnica króćca wlotowego | DN25 |
3 282 zł
Pod zamówienia
Kod: 2152928
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 18 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
4 313 zł
Pod zamówienia
Kod: 2161965
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 14 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
4 107 zł
Pod zamówienia
Kod: 2231808
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 36 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 33 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | DN40 |
7 004 zł
Pod zamówienia
Kod: 2112395
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 25 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Moc, kW | 0,25 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
4 931 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121214
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 58 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 32 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
7 873 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121220
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 78 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
7 639 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121189
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 120 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 7,75 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
8 180 zł
Pod zamówienia
Kod: 17967
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 120 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
6 367 zł
Pod zamówienia
Kod: 4089417
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9.5 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
17 948 zł


























































































































































