- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy według branży, przeznaczeniePompa barierowa rafinerii zanieczyszczeńPompy wysokotemperaturowe +400°CPompy kriogeniczne do cieczy -196°CPompa Ex do biogazowniPompa wypompowujaca filtrata odwiertu gazu ATEXPompa filtratu ogrodzenioweg i utylizacji biogazuPompy wody do studni wydobywczychPompy do rozładunku i załadunku cystern kolejowychPompy do obniżania poziomu wód powodziowychPompa zęzowa ex ATEXPompy do rolnictwa i nawadnianiaPompy dla przemysłu spożywczegoHydroponika (systemy dozowania nawozów)Pompy do obróbki drzewaPompy chemicznePompy do mieszkańPompy parownikaPompy kotłów parowych, pompy zasilającePompy przemysłowe
- Pompy do mieszkań | strona: 40
Pompy do mieszkań | strona: 40
Sektor mieszkalnictwa i usług komunalnych stawia wysokie wymagania jakości i niezawodności urządzeń pompujących. W budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych pompy służą do pompowania cieczy silnie zanieczyszczonych - ścieków i wód kałowych z dużą ilością wtrąceń dużych, stałych i długowłóknistych, a także środka roboczego o charakterze osadu.
Charakterystyka pompowanych substancji określa specyficzne wymagania stawiane pompom dla budownictwa mieszkaniowego i usług komunalnych.
- Części części przepływowej oraz elementy robocze urządzeń pompujących mające bezpośredni kontakt z pompowanym medium wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Muszą charakteryzować się wysoką odpornością na agresywne i chemicznie aktywne substancje zawarte w ściekach.
- Jednostki pompujące muszą pompować silnie zanieczyszczone ciecze z dużymi i stałymi wtrąceniami, nie uszkadzając części przepływowych.
- Wygodny dostęp do głównych elementów zespołów pompowych jest niezbędny, aby zapewnić możliwość awaryjnego czyszczenia części przepływowej, obniżyć koszty planowych konserwacji i skrócić czas naprawy urządzeń.
Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: 2000166EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 86.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
14 441 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000168
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 115.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
13 433 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000168EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 115.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 9 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
16 111 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000174
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 129.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 11 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
18 533 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000174EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 129.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 11 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
22 244 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000176
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 6 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
21 742 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000176EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 6 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
26 090 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000177
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 165.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
25 082 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000177EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 165.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
30 096 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000182
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 12 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
34 549 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000182EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 12 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
42 492 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000184
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 194.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23.5 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
38 786 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000184EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 194.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 23.5 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
47 712 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001330
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 27 |
| Moc, kW | 18 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
68 817 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001330EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 27 |
| Moc, kW | 18 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
82 576 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000190
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 20 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
70 697 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000190EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 20 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
86 964 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000192
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 194.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 33 |
| Moc, kW | 25 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
82 085 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000192EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 194.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 33 |
| Moc, kW | 25 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
100 954 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000204
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 396 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21.5 |
| Moc, kW | 35 |
| Średnica króćca wylotowego | DN150 |
99 620 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000206
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 432 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28 |
| Moc, kW | 45 |
| Średnica króćca wylotowego | DN150 |
123 378 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000208
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 432 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 55 |
| Średnica króćca wylotowego | DN150 |
143 476 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001580
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 9.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
3 806 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001582
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 9.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
4 222 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001584
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 9.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
3 625 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001586
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 9.9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 21 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
4 377 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001590
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
5 701 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001592
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
5 080 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001594
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
5 842 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001596
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28.5 |
| Moc, kW | 1,4 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
5 766 zł































































































































































