- Główna
- Pompy przemysłowe
- Pompy według branży, przeznaczeniePompa barierowa rafinerii zanieczyszczeńPompy wysokotemperaturowe +400°CPompy kriogeniczne do cieczy -196°CPompa Ex do biogazowniPompa wypompowujaca filtrata odwiertu gazu ATEXPompa filtratu ogrodzenioweg i utylizacji biogazuPompy wody do studni wydobywczychPompy do rozładunku i załadunku cystern kolejowychPompy do obniżania poziomu wód powodziowychPompa zęzowa ex ATEXPompy do rolnictwa i nawadnianiaPompy dla przemysłu spożywczegoHydroponika (systemy dozowania nawozów)Pompy do obróbki drzewaPompy chemicznePompy do mieszkańPompy parownikaPompy kotłów parowych, pompy zasilającePompy przemysłowe
- Pompy do mieszkań | strona: 41
Pompy do mieszkań | strona: 41
Sektor mieszkalnictwa i usług komunalnych stawia wysokie wymagania jakości i niezawodności urządzeń pompujących. W budownictwie mieszkaniowym i usługach komunalnych pompy służą do pompowania cieczy silnie zanieczyszczonych - ścieków i wód kałowych z dużą ilością wtrąceń dużych, stałych i długowłóknistych, a także środka roboczego o charakterze osadu.
Charakterystyka pompowanych substancji określa specyficzne wymagania stawiane pompom dla budownictwa mieszkaniowego i usług komunalnych.
- Części części przepływowej oraz elementy robocze urządzeń pompujących mające bezpośredni kontakt z pompowanym medium wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Muszą charakteryzować się wysoką odpornością na agresywne i chemicznie aktywne substancje zawarte w ściekach.
- Jednostki pompujące muszą pompować silnie zanieczyszczone ciecze z dużymi i stałymi wtrąceniami, nie uszkadzając części przepływowych.
- Wygodny dostęp do głównych elementów zespołów pompowych jest niezbędny, aby zapewnić możliwość awaryjnego czyszczenia części przepływowej, obniżyć koszty planowych konserwacji i skrócić czas naprawy urządzeń.
Wybór według parametrów
Pod zamówienia
Kod: 2001598
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28.5 |
| Moc, kW | 1,4 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
6 168 zł
Pod zamówienia
Kod: 2001602
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 10.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 28.5 |
| Moc, kW | 1,4 |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
6 288 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000128
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 108 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Moc, kW | 12 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
32 633 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000128EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 108 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 31 |
| Moc, kW | 12 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
40 130 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000130
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
40 671 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000130EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
50 028 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000129
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 46 |
| Moc, kW | 20 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
48 138 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000129EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 144 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 46 |
| Moc, kW | 20 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
59 204 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000131
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52 |
| Moc, kW | 25 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
54 005 zł
Pod zamówienia
Kod: 2004000
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.5 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
5 646 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000131EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 52 |
| Moc, kW | 25 |
| Średnica króćca wylotowego | DN80 |
66 420 zł
Pod zamówienia
Kod: 2004000S
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.5 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
6 398 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000508
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22.5 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
42 156 zł
Pod zamówienia
Kod: 2004000EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.5 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
7 672 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000508EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22.5 |
| Moc, kW | 15 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
51 858 zł
Pod zamówienia
Kod: 20040002
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.5 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
6 077 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000510
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 20 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
49 627 zł
Pod zamówienia
Kod: 20040002S
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.5 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
6 799 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000510EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 20 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
61 045 zł
Pod zamówienia
Kod: 2004004
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.5 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
5 360 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000512
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35.5 |
| Moc, kW | 25 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
55 489 zł
Pod zamówienia
Kod: 2004004EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 12.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18.5 |
| Moc, kW | 0,9 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
6 428 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000512EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35.5 |
| Moc, kW | 25 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
68 240 zł
Pod zamówienia
Kod: 2004006
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 14.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
7 376 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000514
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 42.5 |
| Moc, kW | 30 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
66 606 zł
Pod zamówienia
Kod: 2004006S
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 14.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
8 524 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000514EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 42.5 |
| Moc, kW | 35 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
81 925 zł
Pod zamówienia
Kod: 2004006EX
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 14.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
10 234 zł
Pod zamówienia
Kod: 2004008
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 14.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
7 787 zł
Pod zamówienia
Kod: 2000516
| Producent | Dreno |
| Wydajność, m3/godz | 151.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 48.5 |
| Moc, kW | 35 |
| Średnica króćca wylotowego | DN100 |
73 260 zł































































































































































