Produkty DEBEM. Strona 32

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: MB150--P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 42 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 25 |
| Moc, kW | 4 |
| Materiał | PP |
14 766 zł
Pod zamówienia
Kod: MB160P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | PP |
15 610 zł
Pod zamówienia
Kod: MB160--P-TSVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 34 |
| Moc, kW | 7,5 |
| Materiał | PP |
19 486 zł
Pod zamówienia
Kod: MB080--P-TLVN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PP |
4 938 zł
Pod zamówienia
Kod: MB080--P-TLDN
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Moc, kW | 0,37 |
| Materiał | PP |
5 288 zł
Pod zamówienia
Kod: H-15S-140TREEPHASE
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
5 601 zł
Pod zamówienia
Kod: E-800-4-three-pvdf
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 800 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 113 zł
Pod zamówienia
Kod: E-1200-4-three-pvdf
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 877 zł
Pod zamówienia
Kod: EH-1200-4-three-pvdf
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
4 217 zł
Pod zamówienia
Kod: H-15S-90MONOPHASE
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
5 772 zł
Pod zamówienia
Kod: F-1200-2-mono-pvc
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
4 464 zł
Pod zamówienia
Kod: F-10-S-90-mono-316
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
5 046 zł
Pod zamówienia
Kod: FR-1200-12-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,095 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
4 250 zł
Pod zamówienia
Kod: FR-1200-12-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,095 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
4 494 zł
Pod zamówienia
Kod: J-15-S-140-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
6 984 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-1000-30-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
3 888 zł
Pod zamówienia
Kod: RVCC-1200-40
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,12 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 12 V |
| Długość, mm | 1 200 |
4 579 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-1200-20-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,18 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
4 283 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-15S-90-05-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
6 062 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-12S-35-05-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
5 667 zł
Pod zamówienia
Kod: RVFCC-15S-90-40-12V
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,12 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 12 V |
| Długość, mm | 1 500 |
7 149 zł
Pod zamówienia
Kod: DMXXAL000886ACE
| Producent | DEBEM |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 15, DM 30 |
443 zł
Pod zamówienia
Kod: DM30CP000888APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 30 |
283 zł
Pod zamówienia
Kod: O130GIR00319AFV
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Pozycja na schemacie parsowania | 5 |
| Ilość w pompie | 1 |
557 zł
Pod zamówienia
Kod: ROST50C22039XA2
| Producent | DEBEM |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM |
5 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARMIC32507XVT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | VITON |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM |
122 zł
Pod zamówienia
Kod: VEXXGH000535AFV
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM |
956 zł
Pod zamówienia
Kod: VEXXFL000607APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 150, IM 155, IM 160 |
1 619 zł
Pod zamówienia
Kod: MIDGVA100256ARY
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MIDGETBOX |
133 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC04445XA4
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 250 |
589 zł


























































































































































