Товари DEBEM. Сторінка 5

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 5
Тільки під замовлення
Артикул: B500DS000220APP
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 502, BOXER 503 |
3 059 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B251GN000664ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 251 |
811 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B150ME000134ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 150 |
4 151 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B081ME000178BTF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
3 184 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B100ME000722ADT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Тип запчастини | Мембрана |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
3 432 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MINIME000014ATF.
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Серія насоса | MINIBOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MINIBOXER |
5 556 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B081ME000179BSA
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | SANTOPRENE |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
5 244 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRAA1200-EL
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 316L |
84 904 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRA-1200EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | AISI 316L |
78 826 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRA-0900EL.
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,5 |
| Матеріал | AISI 316L |
77 725 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB100-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
188 850 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100P-HTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
73 042 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-FC-MTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
78 662 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100-AL-HTTRT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
63 679 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB251-A-HTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
268 386 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB503-AL-HTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
255 962 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
135 909 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100P-D-TPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
49 320 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150P-MTTIT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
72 731 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150FCMTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
211 013 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB251P-D-AID--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
91 398 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB503FCMTTFV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
627 733 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-ALHTAIT-C
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
80 847 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-P-MTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
34 400 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-FCMTTFT-C
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
118 741 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-HTAPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
35 772 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-MTTPN--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
35 772 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRA-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
57 123 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-D-DPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
24 659 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150-ALHTTRV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
103 509 грн.


























































































































































