Produkty R&X Energy. Strona 4

Pod zamówienia
Kod: 1045731
| Moc znamionowa, kW | 2 |
| Moc maksymalna, kW | 2,3 |
| Długość łopaty, m | 1,17 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 1,3 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
9 146 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045648
| Moc znamionowa, kW | 1 |
| Moc maksymalna, kW | 1,05 |
| Długość łopaty, m | 0,9 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 1,83 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
2 628 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045664
| Moc znamionowa, kW | 20 |
| Moc maksymalna, kW | 23 |
| Długość łopaty, m | 3,1 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 6,4 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
52 451 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045670
| Moc znamionowa, kW | 20 |
| Moc maksymalna, kW | 25 |
| Długość łopaty, m | 3,5 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 7,5 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
90 450 zł
Pod zamówienia
Kod: 1046924
| Moc znamionowa, kW | 10 |
| Producent | R&X Energy |
| Napięcie znamionowe, V | 380V |
| Seria | G-Series |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
46 074 zł
Pod zamówienia
Kod: 1052170
| Moc znamionowa, kW | 12 |
| Moc maksymalna, kW | 15 |
| Długość łopaty, m | 2,78 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 5,85 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
30 824 zł
Pod zamówienia
Kod: 1052159
| Moc znamionowa, kW | 5 |
| Długość łopaty, m | 2,8 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 1,8 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
| Początkowa prędkość wiatru, m/s | 1,5 |
25 266 zł
Pod zamówienia
Kod: 1057034
| Moc znamionowa, kW | 500 |
| Producent | R&X Energy |
| Napięcie znamionowe, V | 380V |
| Seria | DK-Series |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
3 739 466 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045682
| Moc znamionowa, kW | 1 |
| Długość łopaty, m | 1,1 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 0,52 |
| Liczba łopatek, szt. | 2 |
| Początkowa prędkość wiatru, m/s | 1,2 |
3 840 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045691
| Moc znamionowa, kW | 5 |
| Moc maksymalna, kW | 5,5 |
| Długość łopaty, m | 2 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 0,8 |
| Liczba łopatek, szt. | 2 |
16 473 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045701
| Moc znamionowa, kW | 5 |
| Moc maksymalna, kW | 5,5 |
| Długość łopaty, m | 2,1 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 1,85 |
| Liczba łopatek, szt. | 3; zawiera wewnętrzny bęben wspomagający |
21 122 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045710
| Moc znamionowa, kW | 3 |
| Długość łopaty, m | 2 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 1,4 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
| Początkowa prędkość wiatru, m/s | 1,3 |
11 622 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045723
| Moc znamionowa, kW | 15 |
| Długość łopaty, m | 3,6 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 2,4 |
| Liczba łopatek, szt. | 3; zawiera wewnętrzny bęben wspomagający |
| Początkowa prędkość wiatru, m/s | 2 |
38 403 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045733
| Moc znamionowa, kW | 3 |
| Moc maksymalna, kW | 3,2 |
| Długość łopaty, m | 1,5 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 1,5 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
10 712 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045675
| Moc znamionowa, kW | 70 |
| Moc maksymalna, kW | 75 |
| Długość łopaty, m | 7,5 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 15,5 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
240 121 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045654
| Moc znamionowa, kW | 2 |
| Moc maksymalna, kW | 2,5 |
| Długość łopaty, m | 1,25 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 2,58 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
6 367 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045669
| Moc znamionowa, kW | 15 |
| Moc maksymalna, kW | 20 |
| Długość łopaty, m | 3,2 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 6,7 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
83 780 zł
Pod zamówienia
Kod: 1045674
| Moc znamionowa, kW | 50 |
| Moc maksymalna, kW | 55 |
| Długość łopaty, m | 5,8 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 12 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
172 815 zł
Pod zamówienia
Kod: 1050107
| Moc znamionowa, kW | 20 |
| Producent | R&X Energy |
| Napięcie znamionowe, V | 380V |
| Seria | G-Series |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
77 312 zł
Pod zamówienia
Kod: 1051891
| Moc znamionowa, kW | 5 |
| Producent | R&X Energy |
| Napięcie znamionowe, V | 220V |
| Seria | Spiral Type |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
17 979 zł
Pod zamówienia
Kod: 1052169
| Moc znamionowa, kW | 8 |
| Moc maksymalna, kW | 9 |
| Długość łopaty, m | 2,6 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 5,4 |
| Liczba łopatek, szt. | 3 |
24 154 zł
Pod zamówienia
Kod: 1052160
| Moc znamionowa, kW | 5 |
| Długość łopaty, m | 2,8 |
| Średnica koła wiatrowego, m | 1,8 |
| Liczba łopatek, szt. | 3; zawiera wewnętrzny bęben wspomagający |
| Początkowa prędkość wiatru, m/s | 1,5 |
26 478 zł


















































































































































