Produkty Wilo. Strona 5

WILO to niemiecki producent pomp i systemów pompowych dla maszyn budowlanych, wodociągowych i przemysłu, z siedzibą w Dortmundzie w Niemczech.
Firma, założona w 1872 roku przez Ludwiga Oplendera jako fabryka miedzi i mosiądzu, posiada ponad 60 filii w ponad 50 krajach i zatrudnia około 7800 osób.
Pod zamówienia
Kod: 4201088
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 55 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
4 603 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201112
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 6.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 125 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1" |
5 951 zł
Pod zamówienia
Kod: 4201143
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/4" |
5 539 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200936
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
3 967 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200960
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 16 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 105 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 1 1/2" |
8 464 zł
Pod zamówienia
Kod: 4200993
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 26 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 78 |
| Średnica króćca wlotowego | G 2" |
| Średnica króćca wylotowego | G 2" |
7 940 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183361
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 34 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 125 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
| Średnica króćca wylotowego | DN50 |
13 640 zł
Pod zamówienia
Kod: 4183388
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 55 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 64 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
| Średnica króćca wylotowego | DN65 |
10 060 zł
Pod zamówienia
Kod: 4024292
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 22 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 613 zł
Pod zamówienia
Kod: 4024300
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 68 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
2 599 zł
Pod zamówienia
Kod: 4024288
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 56 |
| Moc, kW | 0,75 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
2 044 zł
Pod zamówienia
Kod: 4024306
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 12 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 48 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/2" |
3 297 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121204
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 30 |
| Moc, kW | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | DN40 |
6 425 zł
Pod zamówienia
Kod: 2089571
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 8 |
| Moc, kW | 0,18 |
| Średnica króćca wlotowego | DN25 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 800 |
3 354 zł
Pod zamówienia
Kod: 2150338
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 21 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
| Prędkość obrotowa, obr/min | 2 900 |
3 346 zł
Pod zamówienia
Kod: 2089553
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 11 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 3 |
| Moc, kW | 0,12 |
| Średnica króćca wlotowego | DN40 |
3 761 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121206
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 44 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 40 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN40 |
8 453 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121209
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 14 |
| Moc, kW | 1,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN25 |
5 711 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121215
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 35 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 35 |
| Moc, kW | 5,5 |
| Średnica króćca wlotowego | DN50 |
7 963 zł
Pod zamówienia
Kod: 2129205
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5.5 |
| Moc, kW | 0,55 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
5 578 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121228
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 80 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
7 840 zł
Pod zamówienia
Kod: 179681
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 75 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 18 |
| Moc, kW | 3 |
| Średnica króćca wlotowego | DN65 |
5 633 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121283
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 14 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
18 817 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121279
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 6 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
23 531 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121297
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 14 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 38 |
| Moc, kW | 2,2 |
| Średnica króćca wlotowego | DN32 |
19 045 zł
Pod zamówienia
Kod: 2121293
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 48 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 5.7 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Średnica króćca wlotowego | DN80 |
23 609 zł
Pod zamówienia
Kod: 4033776
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
394 zł
Pod zamówienia
Kod: 4037311
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
534 zł
Pod zamówienia
Kod: 4164013
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 2.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 4 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1" |
996 zł
Pod zamówienia
Kod: 4164020
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | Wilo |
| Wydajność, m3/godz | 4.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 7.5 |
| Średnica króćca wlotowego | G 1 1/4" |
1 598 zł


























































































































































