Товари Wilo. Сторінка 5

WILO — німецький виробник насосів та насосних систем для будівельної техніки, водопостачання та промисловості із головним офісом у Дортмунді, Німеччина.
Компанія, заснована в 1872 році як фабрика міді та латуні Людвігом Оплендером, має понад 60 дочірніх підприємств у більш ніж 50 країнах світу на яких працює близько 7800 людей.
Сортування:
Сторінка - 5
Тільки під замовлення
Артикул: 2089571
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN25 |
| Частота обертання, об/хв | 2 800 |
39 747 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2150338
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 21 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN32 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
39 644 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2089553
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 11 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 3 |
| Потужність, кВт | 0,12 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN40 |
44 568 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121206
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 44 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN40 |
100 160 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121209
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN25 |
67 676 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121215
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
94 350 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2129205
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
66 092 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121228
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
92 897 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 179681
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
66 748 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121283
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 14 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN32 |
222 967 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121279
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
278 825 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121297
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 14 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN32 |
225 674 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121293
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.7 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
279 749 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4033776
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
4 672 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4037311
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
6 330 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4164013
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
11 801 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4164020
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
18 931 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2120639
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
33 542 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2090450
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.7 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
36 877 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4132465
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
16 042 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4132760
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1/2" |
6 242 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4191678
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4.5 |
| Потужність, кВт | 0,3 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN32 |
22 833 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2081262
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 16 |
136 540 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4231493
| Виробник | Wilo |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
| Частота обертання, об/хв | 2900 |
36 182 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2551470
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 51.7 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
212 580 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2120666
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 24.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17.5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN40 |
151 605 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4243625
| Виробник | Wilo |
| Висота подачі, м.вод.ст | 52 |
| Потужність, кВт | 2,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
60 679 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183409
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 125 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
202 063 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201349
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 58 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
53 217 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201362
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 133 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
76 260 грн.


























































































































































