Produkty Yuzuak. Strona 4

2 092 zł
Pod zamówienia
Kod: DRAG006
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
14 334 zł
Pod zamówienia
Kod: PS062
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
187 zł
Pod zamówienia
Kod: PS003
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
220 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK093-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | PRO ECO 1,5" |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Waga, kg | 5 |
308 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK102-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | 4 Pod 3" |
| Podłączenie | 3" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Waga, kg | 18 |
826 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK003-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | JET35 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
1 409 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK012
| Producent | Yuzuak |
| Model | JET70 |
| Podłączenie | DN65 |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
4 789 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK021-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | PIVOTJET |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
1 706 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK029-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | RED ATOM40 |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
991 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK039
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM15 LA |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
24 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK060-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM28 ECO FC |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
303 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK074-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM35 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
446 zł
Pod zamówienia
Kod: P022
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność, m3/godz | 175 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Średnica króćca wlotowego | 4" |
| Średnica króćca wylotowego | 4" |
22 017 zł
Pod zamówienia
Kod: P007
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Moc, kW | 9,69 |
18 104 zł
Pod zamówienia
Kod: 1022308
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność (max), m3/godz | 30 |
| Model | Irriforce Mini |
| Ciśnienie, bar | 7.5 |
| Długość kabla, m | 200 |
31 925 zł
Pod zamówienia
Kod: 1022316
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność (max), m3/godz | 66 |
| Model | Irriforce ECO |
| Ciśnienie, bar | 8 |
| Długość kabla, m | 300 |
80 364 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK148
| Producent | Yuzuak |
| Podłączenie | 3" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Zastosowanie | JET70 |
385 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK135
| Producent | Yuzuak |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
32 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK143
| Producent | Yuzuak |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
209 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK152-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
83 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK160-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
242 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK168-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
132 zł
Pod zamówienia
Kod: PVC7
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
28 zł
Pod zamówienia
Kod: PVC15
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
50 zł


























































































































































