Produkty Yuzuak. Strona 5

96 zł
Pod zamówienia
Kod: LYF001
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
32 zł
Pod zamówienia
Kod: LYF011
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
53 zł
2 973 zł
Pod zamówienia
Kod: DRAG007
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
20 174 zł
Pod zamówienia
Kod: PS063
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
193 zł
Pod zamówienia
Kod: PS115
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
248 zł
Pod zamówienia
Kod: PS004
| Producent | Yuzuak |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
462 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK094-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | 3 Pod 2" |
| Podłączenie | 2 "-1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Waga, kg | 11 |
451 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK103-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | High PRO ECO 1,5" |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Waga, kg | 9 |
462 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK004-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | JET35 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
1 409 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK015-BSP
| Producent | Yuzuak |
| Model | JET35T |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
1 926 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK022-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | PIVOTJET |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
1 706 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK030-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | RED ATOM40 |
| Podłączenie | 2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
991 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK040
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM15 LA LF |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
24 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK061-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM28 ECO FC |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
303 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK075-NPT
| Producent | Yuzuak |
| Model | ATOM35 |
| Podłączenie | 1,5" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
446 zł
Pod zamówienia
Kod: P023
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność, m3/godz | 180 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 82 |
| Średnica króćca wlotowego | 5" |
| Średnica króćca wylotowego | 5" |
22 017 zł
Pod zamówienia
Kod: P008
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność, m3/godz | 50 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Moc, kW | 9,69 |
20 206 zł
Pod zamówienia
Kod: 1022309
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność (max), m3/godz | 30 |
| Model | Irriforce MICO |
| Ciśnienie, bar | 7.5 |
| Długość kabla, m | 200 |
41 463 zł
Pod zamówienia
Kod: 1022317
| Producent | Yuzuak |
| Wydajność (max), m3/godz | 66 |
| Model | Irriforce ECO |
| Ciśnienie, bar | 8 |
| Długość kabla, m | 400 |
85 868 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK136
| Producent | Yuzuak |
| Podłączenie | 1" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
42 zł
Pod zamówienia
Kod: YZK144
| Producent | Yuzuak |
| Podłączenie | 2,5 "-2" |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
220 zł


























































































































































