Товари Yuzuak. Сторінка 4
Сортування:
Сторінка - 4
Тільки під замовлення
Артикул: LYF021
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
24 786 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DRAG006
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
169 845 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS062
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 221 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS104
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 034 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS003
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 610 грн.
1 599 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS050
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 936 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK093-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | PRO ECO 1,5" |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 5 |
3 653 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK102-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | 4 Pod 3" |
| Підключення | 3" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 18 |
9 783 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK003-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET35 |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
16 696 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK012
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET70 |
| Підключення | DN65 |
| Країна походження | Туреччина |
56 745 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK021-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | PIVOTJET |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
20 219 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK029-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | RED ATOM40 |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
11 740 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK039
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM15 LA |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK060-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM28 ECO FC |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
3 587 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK074-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM35 |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
5 284 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P022
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 175 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Діaметр вхідного патрубка | 4" |
| Діаметр вихідного патрубка | 4" |
260 891 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P007
| Вид палива | дизельне пальне |
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Потужність, кВт | 9,69 |
214 514 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1022308
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 30 |
| Модель | Irriforce Mini |
| Тиск, бар | 7.5 |
| Довжина кабелю, м | 200 |
378 293 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1022316
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 66 |
| Модель | Irriforce ECO |
| Тиск, бар | 8 |
| Довжина кабелю, м | 300 |
952 254 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK148
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 3" |
| Країна походження | Туреччина |
| Застосування | JET70 |
4 565 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK135
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
374 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK143
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
2 479 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK152-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
978 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK160-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 871 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK168-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 567 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PVC7
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
327 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PVC15
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
587 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS022
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 304 грн.



























































































































































