Товари Yuzuak. Сторінка 5
Сортування:
Сторінка - 5
Тільки під замовлення
Артикул: PS051
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
3 130 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK094-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | 3 Pod 2" |
| Підключення | 2"-1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 11 |
5 349 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK103-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | High PRO ECO 1,5" |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 9 |
5 479 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK004-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET35 |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
16 696 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK015-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET35T |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
22 827 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK022-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | PIVOTJET |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
20 219 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK030-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | RED ATOM40 |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
11 740 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK040
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM15 LA LF |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK061-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM28 ECO FC |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
3 587 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK075-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM35 |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
5 284 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P023
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 180 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 82 |
| Діaметр вхідного патрубка | 5" |
| Діаметр вихідного патрубка | 5" |
260 891 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P008
| Вид палива | дизельне пальне |
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Потужність, кВт | 9,69 |
239 425 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1022308
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 30 |
| Модель | Irriforce Mini |
| Тиск, бар | 7.5 |
| Довжина кабелю, м | 200 |
378 293 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1022316
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 66 |
| Модель | Irriforce ECO |
| Тиск, бар | 8 |
| Довжина кабелю, м | 300 |
952 254 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK148
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 3" |
| Країна походження | Туреччина |
| Застосування | JET70 |
4 565 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK135
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
374 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK143
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
2 479 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK152-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
978 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK160-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 871 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK168-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 567 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PVC7
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
327 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PVC15
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
587 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS022
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 304 грн.
1 141 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS057
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 142 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS080
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
587 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LYF002
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
628 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LYF012
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
754 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LYF023
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
28 309 грн.



























































































































































