Товари Wilo

WILO — німецький виробник насосів та насосних систем для будівельної техніки, водопостачання та промисловості із головним офісом у Дортмунді, Німеччина.
Компанія, заснована в 1872 році як фабрика міді та латуні Людвігом Оплендером, має понад 60 дочірніх підприємств у більш ніж 50 країнах світу на яких працює близько 7800 людей.
У наявності
Артикул: 4118044
| Виробник | Wilo |
| Потужність, кВт | 0,058 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
10 900 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201299
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 82 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
88 144 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201345
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 44 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
50 443 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201360
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 103 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
69 194 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201374
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 46 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
52 161 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201393
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 110 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
71 242 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201411
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
57 574 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201432
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
95 472 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201296
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
84 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201325
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 62 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
99 567 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183405
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
161 689 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183431
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 82 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
151 034 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201019
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 92 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
43 116 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201043
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
60 545 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201082
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
45 690 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201106
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 104 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
67 280 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201137
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 52 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
54 868 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201160
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
89 596 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200954
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
83 984 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200986
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 52 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
84 446 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183359
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
130 004 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183390
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
154 004 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183427
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 85 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
143 868 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4024298
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 56 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
29 316 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4024286
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
22 729 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4024304
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 36 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
35 128 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4171764
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 6 |
113 696 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2089569
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.5 |
| Потужність, кВт | 0,12 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN25 |
38 890 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2150342
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Потужність, кВт | 0,12 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN32 |
| Частота обертання, об/хв | 1 500 |
52 820 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2150335
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 11 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 9 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN32 |
45 690 грн.


























































































































































