Produkty DEBEM. Strona 11

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: B100CLR00718AA4
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI stal nierdzewna |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 100 |
4 035 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC06870XVT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | VITON |
| Rodzaj części | Uszczelka wargowa |
| Pozycja na schemacie parsowania | 23 |
| Ilość w pompie | 1 |
141 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC04100XDT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
31 zł
Pod zamówienia
Kod: B500CPR00528APP
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 502, BOXER 503 |
1 860 zł
Pod zamówienia
Kod: MICRCPR00633AFC
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MICROBOXER |
1 333 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC03131XDT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
25 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC04131XDT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
9 zł
Pod zamówienia
Kod: GUARORC06262XDT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
29 zł
Pod zamówienia
Kod: MIDGGN000042ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MIDGETBOX |
16 zł
Pod zamówienia
Kod: CUXXCA100444AFCAL
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | CUBIC 15 |
254 zł
Pod zamówienia
Kod: B081AL000412AA2
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 81 |
139 zł
Pod zamówienia
Kod: ANELNOCIN080XA2
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 150, BOXER 251 |
254 zł
Pod zamówienia
Kod: B081GN000399ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 81 |
87 zł
Pod zamówienia
Kod: MINIME000013AHY
| Producent | DEBEM |
| Materiał | HYTREL |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | MINIBOKSERY |
201 zł
Pod zamówienia
Kod: MICRME000612ASA
| Producent | DEBEM |
| Rodzaj części | Membrana |
| Seria pomp | MICROBOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
59 zł
Pod zamówienia
Kod: BOXXME000077ADT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 80, BOXER 81 |
545 zł
Pod zamówienia
Kod: B500ME000210ATF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Seria pomp | BOXER |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 502, BOXER 503 |
1 734 zł
Pod zamówienia
Kod: DM06P-SV2NE063
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 6.5 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 8.5 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
4 277 zł
Pod zamówienia
Kod: TRAXA1200-EL
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 4.8 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 316L |
11 603 zł
Pod zamówienia
Kod: TRF-1200EL800
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,8 |
| Materiał | PVDF |
7 820 zł
Pod zamówienia
Kod: TRA-0900EL800
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 5.4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 15 |
| Moc, kW | 0,8 |
| Materiał | AISI 316L |
7 717 zł
Pod zamówienia
Kod: FB150-A-HTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316L |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
25 909 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-P-МTTPV
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
3 936 zł
Pod zamówienia
Kod: IB50-Al-HTTLT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 3 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1/2" |
4 091 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100-A-HTTFT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
15 769 zł
Pod zamówienia
Kod: IB522-P-HTDPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 39 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 2" |
18 518 zł
Pod zamówienia
Kod: IB15-FC-MTTFT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 1.02 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 80 |
| Materiał | PVDF |
| Średnica króćca wlotowego | 3/8" |
5 176 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100ALN-AIN--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | AL |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
4 711 zł
Pod zamówienia
Kod: IB100P-MTTPT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 9 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1" |
4 984 zł
Pod zamówienia
Kod: IB150P-MTAAT--
| Producent | DEBEM |
| Wydajność, m3/godz | 13.2 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 70 |
| Materiał | PP |
| Średnica króćca wlotowego | 1 1/2" |
7 351 zł


























































































































































