Товари DEBEM. Сторінка 11

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 11
Тільки під замовлення
Артикул: B500ME000210ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 502, BOXER 503 |
20 546 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06P-SV2NE063
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
50 679 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRAXA1200-EL
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 316L |
137 492 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRF-1200EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | PVDF |
92 665 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRA-0900EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | AISI 316L |
91 441 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB150-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
307 009 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-P-МTTPV
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
46 639 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-Al-HTTLT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
48 475 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100-A-HTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
186 850 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB522-P-HTDPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
219 423 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB15-FC-MTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
61 328 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100ALN-AIN--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
55 820 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100P-MTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
59 052 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150P-MTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
87 108 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB15-P-NTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
36 724 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB251P-MTTPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
104 515 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB522P-MTTIV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
193 386 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-ALHTTLT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
42 306 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-P-D-DPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
45 537 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-A-HTTAT-C
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
228 493 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-D-DPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
63 898 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-MTTPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
42 085 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRA-MTAAD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
67 204 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-M-APD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
27 910 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTTPV
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
42 232 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTTPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
38 706 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM120P-D-0800-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
238 776 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM130P-D-1000-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
243 329 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM140F-D-0800-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PVDF |
457 134 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM150P-D-0800-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
297 460 грн.


























































































































































