Produkty DEBEM. Strona 28

Debem działa w branży pompowej od ponad 30 lat. Debem to innowacyjna firma specjalizująca się w produkcji pomp przemysłowych do tłoczenia mediów silnie korozyjnych i agresywnych.
-
Pompy przemysłowe
- Pompy według typu
-
Pompy do cieczy
- Pompa kwasu azotowego
- Pompa do płynnego szkła
- Pompa do bichromatu potasu, sody kaustycznej
- Pompа do śmietany i pasty
- Pompy do cieczy lepkich
- Pompy do heksanu
- Pompy do gliceryny
- Pompy do kwasu
- Pompy do kleju
- Pompy do farb i lakierów
- Pompy do lodów
- Pompy do dozowania środków chemicznych
- Pompy żywiczne
- Pompy do pompowania alkoholu ЕХ
- Pompy do chłodni
- Pompy do ługu
- Pompy kwasoodporne do cieczy agresywnych
- Pompy według branży, przeznaczenie
-
Pompy według producenta
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
- Pompy beczkowe TR do beczek, kontenerów
- Pionowe pompy do chemikaliów IM
- Pompy membranowe BOXER
- Mini pompka membranowa z serii MidgetBox
- Pompy z napędem magnetycznym DM
- Pompy perystaltyczne MP
- Pompy membranowe do żywności FOODBOXER
- Pompy pneumatyczne Cubic, MidgetBox
- Pompa chemiczna MV do pompowania kwasów i zasad
-
DEBEM – pompy do produktów chemicznych, spożywczych i lepkich
Pod zamówienia
Kod: H-15S-90TREEPHASE
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
5 120 zł
Pod zamówienia
Kod: E-800-4-three-pp
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 800 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
2 526 zł
Pod zamówienia
Kod: E-1200-4-three-pp
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 077 zł
Pod zamówienia
Kod: EH-1200-4-three-pp
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 387 zł
Pod zamówienia
Kod: H-15S-140MONOPHASE
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
6 260 zł
Pod zamówienia
Kod: F-1000-2-mono-pvc
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
3 772 zł
Pod zamówienia
Kod: F-10-S-35-mono-316
| Producent | DEBEM |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
| Liczba obrotów, obr/min | 940 |
4 426 zł
Pod zamówienia
Kod: FR-1000-12-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,095 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
4 184 zł
Pod zamówienia
Kod: FR-1000-12-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,095 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
4 428 zł
Pod zamówienia
Kod: J-12-S-110-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 1,1 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
6 569 zł
Pod zamówienia
Kod: RVF-1000-20-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 000 |
4 942 zł
Pod zamówienia
Kod: RVCC-1000-40
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,12 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 12 V |
| Długość, mm | 1 000 |
4 448 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-1200-05-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
4 415 zł
Pod zamówienia
Kod: RVF-12S-35-30-three
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,36 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 3х380 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 200 |
6 721 zł
Pod zamówienia
Kod: RVFCC-12S-35-40-12V
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,2 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 12 V |
| Długość, mm | 1 200 |
6 141 zł
Pod zamówienia
Kod: RV-15S-90-30-mono
| Producent | DEBEM |
| Moc, kW | 0,25 |
| Materiał | AISI 316 stal nierdzewna |
| Zasilanie | 1х220 V, 50 Hz |
| Długość, mm | 1 500 |
6 457 zł
Pod zamówienia
Kod: DMXXFL000881APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 15, DM 30 |
115 zł
Pod zamówienia
Kod: DM10CP000825AFC
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PVDF |
| Seria pomp | DM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | DM 10 |
2 331 zł
Pod zamówienia
Kod: O130GIR00319APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Rodzaj części | Wirnik |
| Pozycja na schemacie parsowania | 5 |
| Ilość w pompie | 1 |
292 zł
Pod zamówienia
Kod: VEXXDS000546AAC
| Producent | DEBEM |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 120, IM 130 |
91 zł
Pod zamówienia
Kod: V120GIR00534APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 110, IM 120 |
292 zł
Pod zamówienia
Kod: VEXXGH000545APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 150, IM 155, IM 160 |
235 zł
Pod zamówienia
Kod: O180GIR00783APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Seria pomp | IM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | IM 180 |
469 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC02222XTF
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PTFE |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 50 |
72 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC03495XA4
| Producent | DEBEM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 150 |
372 zł
Pod zamówienia
Kod: XXXXSFC02222XDT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | EPDM |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Zastosowanie | BOXER 80 |
175 zł
Pod zamówienia
Kod: TERTTL000105AVT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | VITON |
| Rodzaj części | Uszczelka wargowa |
| Pozycja na schemacie parsowania | 8 |
| Ilość w pompie | 1 |
199 zł
Pod zamówienia
Kod: OZXXDSR00104AA2
| Producent | DEBEM |
| Rodzaj części | Pralka |
| Pozycja na schemacie parsowania | 11 |
| Ilość w pompie | 1 |
| Seria pomp | MB |
48 zł
Pod zamówienia
Kod: TERTTS100333AVT
| Producent | DEBEM |
| Materiał | VITON |
| Rodzaj części | Uszczelnienia mieszkowe |
| Pozycja na schemacie parsowania | 8 |
| Ilość w pompie | 1 |
1 593 zł
Pod zamówienia
Kod: OZXXFL000378APP
| Producent | DEBEM |
| Materiał | PP |
| Rodzaj części | Kołnierz |
| Pozycja na schemacie parsowania | 6 |
| Ilość w pompie | 1 |
619 zł


























































































































































