Товари DEBEM. Сторінка 28

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 28
Тільки під замовлення
Артикул: RVF-12S-35-30-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,36 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
69 366 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RVFCC-12S-35-40-12V
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,2 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 12 V |
| Довжина, мм | 1 200 |
63 382 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RV-15S-90-30-mono
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
66 647 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DMXXFL000881APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Серія насоса | DM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | DМ 15, DМ 30 |
1 353 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM10CP000825AFC
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Серія насоса | DM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | DМ 10 |
27 407 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: O130GIR00319APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Тип запчастини | Робоче колесо |
| Позиція на схемі розбору | 5 |
| Кількість в насосі | 1 |
3 434 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: VEXXDS000546AAC
| Виробник | DEBEM |
| Серія насоса | IM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | IM 120, IM 130 |
1 066 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: V120GIR00534APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Серія насоса | IM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | IM 110, IM 120 |
3 434 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: VEXXGH000545APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Серія насоса | IM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | IM 150, IM 155, IM 160 |
2 758 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: O180GIR00783APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Серія насоса | IM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | IM 180 |
5 515 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: XXXXSFC02222XTF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 50 |
843 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: XXXXSFC03495XA4
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 150 |
4 370 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: XXXXSFC02222XDT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 80 |
2 060 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TERTTL000105AVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Тип запчастини | Манжетне ущільненя |
| Позиція на схемі розбору | 8 |
| Кількість в насосі | 1 |
2 341 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: OZXXDSR00104AA2
| Виробник | DEBEM |
| Тип запчастини | Шайба |
| Позиція на схемі розбору | 11 |
| Кількість в насосі | 1 |
| Серія насоса | MB |
562 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TERTTS100333AVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Тип запчастини | сильфонне ущільнення |
| Позиція на схемі розбору | 8 |
| Кількість в насосі | 1 |
18 729 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: OZXXFL000378APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Тип запчастини | Фланець |
| Позиція на схемі розбору | 6 |
| Кількість в насосі | 1 |
7 284 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: OZXXFL000374APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Тип запчастини | Фланець |
| Позиція на схемі розбору | 6 |
| Кількість в насосі | 1 |
8 241 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LINGNOC05020XA2.
| Виробник | DEBEM |
| Серія насоса | MB |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MB |
500 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B050GA000675AFC
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 50 |
500 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B100SD000119AA4
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 100 |
3 808 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B251SD000422AA4
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 251 |
4 370 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B081SD000340AIP
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
2 185 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B502SD000532APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 502 |
5 369 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B251SD000422AFV
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 251 |
9 302 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B080SD000091AA4
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Країна походження | Італія |
1 248 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRXXFRR00473AFV
| Виробник | DEBEM |
| Серія насоса | TR |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | TR |
625 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRXXGHR00459APP
| Виробник | DEBEM |
| Серія насоса | TR |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | TR |
1 217 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MOTORE-EL-0,8
| Виробник | DEBEM |
| Серія насоса | TR |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | TR |
31 090 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRPH0900
| Виробник | DEBEM |
| Серія насоса | TR |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | TR |
71 794 грн.


























































































































































