Товари Wilo. Сторінка 3

WILO — німецький виробник насосів та насосних систем для будівельної техніки, водопостачання та промисловості із головним офісом у Дортмунді, Німеччина.
Компанія, заснована в 1872 році як фабрика міді та латуні Людвігом Оплендером, має понад 60 дочірніх підприємств у більш ніж 50 країнах світу на яких працює близько 7800 людей.
Сортування:
Сторінка - 3
Тільки під замовлення
Артикул: 4201434
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 130 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
100 622 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201304
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 82 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
106 102 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201328
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 78 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
104 518 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183404
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
126 304 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183430
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 65 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
149 873 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201022
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
44 303 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201046
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
61 867 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201085
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 46 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
49 452 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201109
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 108 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
69 063 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201140
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
60 414 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200934
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
45 690 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200957
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 94 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
88 144 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200990
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 65 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
89 663 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183360
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 110 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
155 027 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183389
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
139 615 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183426
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 65 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
142 771 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4149007
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 56 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
23 295 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4024287
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
20 922 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4149067
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 36 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
28 346 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121223
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 62 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
104 649 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2089570
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,12 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN25 |
38 890 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2152928
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN32 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
51 103 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2161965
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 14 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN32 |
48 661 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2231808
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN40 |
82 989 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2112395
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
58 433 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121214
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 58 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
93 295 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121220
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 78 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
90 522 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121189
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 120 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 7,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
96 925 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 17967
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 120 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
75 445 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4089417
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 9.5 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN32 |
212 668 грн.


























































































































































