Produkty EDWIN. Strona 2

Pod zamówienia
Kod: 1041320
| Średnica pompy | 5" (125 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 178 |
| Moc, kW | 5,5 |
3 261 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041336
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Moc, kW | 0,92 |
1 251 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041350
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,55 |
1 144 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041749
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 139 |
| Moc, kW | 26 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041757
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 123 |
| Moc, kW | 26 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041765
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 160 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 112 |
| Moc, kW | 37 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041773
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 180 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 160 |
| Moc, kW | 63 |
33 150 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041296
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 89 |
| Moc, kW | 4 |
2 855 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041300
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 119 |
| Moc, kW | 5,5 |
3 203 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041305
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 24 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 313 |
| Moc, kW | 15 |
6 193 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041313
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 33 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 179 |
| Moc, kW | 11 |
5 085 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041321
| Średnica pompy | 5" (125 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 220 |
| Moc, kW | 7,5 |
3 806 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041337
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 105 |
| Moc, kW | 1,1 |
1 324 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041351
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 18.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17 |
| Moc, kW | 0,75 |
1 281 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041750
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 159 |
| Moc, kW | 30 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041758
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 143 |
| Moc, kW | 30 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041766
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 160 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 140 |
| Moc, kW | 45 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041774
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 180 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 192 |
| Moc, kW | 75 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041340
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 157 |
| Moc, kW | 1,8 |
1 581 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041344
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 269 |
| Moc, kW | 3,7 |
2 410 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041306
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 33 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 45 |
| Moc, kW | 3 |
2 556 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041314
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 33 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 209 |
| Moc, kW | 13 |
5 615 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041322
| Średnica pompy | 5" (125 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 293 |
| Moc, kW | 11 |
4 498 zł
Energooszczędna pompa do ogrzewania podłogowego i ogrzewania HRS600EA-DN40, 220 V z mokrym wirnikiem
Pod zamówienia
Kod: 1041284
| Kontrola częstotliwości | tak |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,6 |
1 098 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041292
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 22 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 12 |
| Moc, kW | 0,55 |
1 144 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041352
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 23.1 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 20 |
| Moc, kW | 1,1 |
1 281 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041751
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 198 |
| Moc, kW | 37 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041759
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 184 |
| Moc, kW | 37 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041767
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 160 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 168 |
| Moc, kW | 55 |
28 592 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041775
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 180 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 224 |
| Moc, kW | 90 |
Cena na żądanie


























































































































































