Товари EDWIN. Сторінка 2

Сортування:
Сторінка - 2
Тільки під замовлення
Артикул: 1041320
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 178 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
38 642 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041336
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 0,92 |
14 820 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041350
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
13 551 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041749
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 139 |
| Потужність, кВт | 26 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041757
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 123 |
| Потужність, кВт | 26 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041765
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 112 |
| Потужність, кВт | 37 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041773
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 180 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 160 |
| Потужність, кВт | 63 |
392 803 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041296
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 89 |
| Потужність, кВт | 4 |
33 826 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041300
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 119 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
37 952 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041305
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 313 |
| Потужність, кВт | 15 |
73 385 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041313
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 179 |
| Потужність, кВт | 11 |
60 253 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041321
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 220 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
45 101 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041337
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 105 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
15 690 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041351
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
15 178 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041750
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 159 |
| Потужність, кВт | 30 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041758
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 143 |
| Потужність, кВт | 30 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041766
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 140 |
| Потужність, кВт | 45 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041774
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 180 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 192 |
| Потужність, кВт | 75 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041340
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 157 |
| Потужність, кВт | 1,8 |
18 731 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041344
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 269 |
| Потужність, кВт | 3,7 |
28 562 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041306
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 3 |
30 289 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041314
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 209 |
| Потужність, кВт | 13 |
66 535 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041322
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 293 |
| Потужність, кВт | 11 |
53 296 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041284
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
13 010 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041292
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
13 551 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041352
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 23.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
15 178 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041751
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 198 |
| Потужність, кВт | 37 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041759
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 184 |
| Потужність, кВт | 37 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041767
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 168 |
| Потужність, кВт | 55 |
338 800 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041775
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 180 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 224 |
| Потужність, кВт | 90 |
Ціна за запитом


























































































































































