Produkty EDWIN. Strona 4

Pod zamówienia
Kod: 1041762
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 306 |
| Moc, kW | 63 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041770
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 160 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 252 |
| Moc, kW | 90 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041338
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 119 |
| Moc, kW | 1,3 |
1 417 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041342
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 209 |
| Moc, kW | 2,6 |
1 831 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041346
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 373 |
| Moc, kW | 5,5 |
3 086 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041310
| Średnica pompy | 6" (150 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 33 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 90 |
| Moc, kW | 5,5 |
3 138 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041318
| Średnica pompy | 5" (125 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 10 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 105 |
| Moc, kW | 3 |
2 529 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041334
| Średnica pompy | 4" (100 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 4 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 60 |
| Moc, kW | 0,55 |
1 115 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041348
| Kontrola częstotliwości | nie |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 18.6 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 17 |
| Moc, kW | 0,75 |
1 189 zł
Pod zamówienia
Kod: 1041747
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 99 |
| Moc, kW | 18,5 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041755
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 90 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 397 |
| Moc, kW | 75 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041763
| Średnica pompy | 8" (200 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 110 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 347 |
| Moc, kW | 75 |
Cena na żądanie
Pod zamówienia
Kod: 1041771
| Średnica pompy | 10" (250 mm) |
| Producent | EDWIN |
| Wydajność, m3/godz | 160 |
| Wysokość podnoszenia, m.w.St | 280 |
| Moc, kW | 110 |
Cena na żądanie









































































































































