Товари EDWIN. Сторінка 4

Сортування:
Сторінка - 4
Тільки під замовлення
Артикул: 1041762
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 306 |
| Потужність, кВт | 63 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041770
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 252 |
| Потужність, кВт | 90 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041338
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 119 |
| Потужність, кВт | 1,3 |
16 787 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041342
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 209 |
| Потужність, кВт | 2,6 |
21 693 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041346
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 373 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
36 572 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041310
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
37 181 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041318
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 105 |
| Потужність, кВт | 3 |
29 972 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041334
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
13 206 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041348
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
14 094 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041747
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 99 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041755
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 397 |
| Потужність, кВт | 75 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041763
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 347 |
| Потужність, кВт | 75 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041771
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 280 |
| Потужність, кВт | 110 |
Ціна за запитом









































































































































