Замовити дзвінок0
Насоси промислові
Торцеві ущільнення
Торцеве ущільнення для насоса
Else
Каталог товарів

Проектування, будівництво спиртзаводу, БРУ

Проектування, будівництво спиртзаводу, БРУ

Проекты спиртзавод, биоэтанол, переработка барды DDGS. Строительство биоэтанольных заводов, строительство завода "под ключ", проектирование систем оборотного водоснабжения, КНС.

БРУ

Микрофильтрация, нанофильтрация. Клапанные тарелки, колпачковые тарелки, чешуйчатые тарелки, сетчатые тарелки. Оборудование для спиртзавод. Насосы Ex ,химические насосы, насосы для СИП, насосы для выпарных аппаратов, насосы концентрата, пневматические насосы, химические насосы, насосы с магнитной муфтой ,спиральные теплообменники, рекуперативные теплообменники, рекуперативные спиральные теплообменники ,теплообменники для химии ,спиральные теплообменники для масла, для сусла, для бражки. Колонна бражная, колонна эпюрационная, колонна ректификационная, колона окончательной очистки, колонна разгонная, колонна сивушная, БРУ. Сушка барды, декантерная центрифуга, сепаратор, теплообменники, дефлегматор, кипятильник. Насосы плунжерные, насосы барды, насос спирт, насос фугат, насадка регулярная. Насадка насыпная. Кольца паля, кольца Рашига. Керамические шары, цеолит. Насадка Инталокс. Каскадная насадка, металлическая каскадная насадка, алюминиевые шары, керамическая насадка. Регулярная насадка. Ремонт насосного оборудования, торцевые уплотнения насосов.

БТС-ІНЖИНІРИНГ здійснює проектування, виготовлення, монтаж, наладку і автоматизацію браго-ректифікаційних установок (БРУ).

БРУ

БТС-ІНЖИНІРИНГ - виробниче підприємство, що має багаторічний практичний досвід по розробці, виробництву і впровадженню різних видів обладнання для різних заводів в харчовій промисловості.

Є можливості виготовлення як стандартизованого, так і нестандартного обладнання для всіх галузей промисловості по конструкторської документації Замовника, або за документацією, розробленою нашим підприємством на підставі технічного завдання Замовника і відповідно до новими будівельними технологіями.

Колонні апарати. Колони призначені для проведення процесів тепло- і масообміну в технологічних установках хімічної, нафтохімічної, нафтопереробної, нафтової, газової, фармацевтичної, харчової та інших галузях промисловості.

Виготовляється з технічних проектів та конструкторської документації.

матеріали: вуглецева сталь, нержавіюча сталь, спеціальні сплави, титан, алюміній.

Колонні апарати підрозділяється на типи:

Виконання тарілок:

Колонне обладнання | Апарати колонного типу:

БРУ

Бражна колона

У браго-ректифікаційних установках призначення бражної колони складається в повній отгонке спирту з бражки з супутніми етанолу домішками, тобто для відділення летючої частини бражки від нелетучей.

БРУ

Ректифікаційна колона

Колона ректифікації - призначена для розділення рідких сумішей, складові яких мають різну температуру кипіння. Колона ректифікації є вертикальний циліндр з контактними пристроями всередині.

БРУ

колона епюраційні

Епюраційні колона призначена для виділення легколетучих домішок з бражного дистиляту.

Завантажити ще
Catalog
Насоси промислові
Насоси промислові
Насоси за типом
Насоси по галузі за призначенням
Промислові насоси
Насоси по виробниках
Торцеві ущільнення
Торцеві ущільнення
Торцеве ущільнення для насоса
Каталог товарів
Насоси промисловіНасоси промислові
Торцеві ущільненняТорцеві ущільнення
Торцеве ущільнення для насоса