Товари AlphaDynamic

Компанія ALPHA DYNAMIC PUMPS є успішним виробником і світовим постачальником пневматичних мембранних насосів, пластикових насосів і насосів з гнучкою крильчаткою з нержавіючої сталі. Незважаючи на те, що компанія була заснована порівняно недавно, в 2004 році, висока якість продукції і сервісне обслуговування, швидкі поставки і конкурентоспроможні ціни дозволили ALPHA DYNAMIC PUMPS дуже швидко розвиватися і мати стабільні партнерські відносини з клієнтами в більш ніж 50 країнах по всьому світу.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насос для риби і морепродуктів
- Насос для сиропу
- Насос (помпа) для сметани
- Насос для емульсій і суспензій
- Насос спецій і солі
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для рослинного масла, олії
- Насоси для смоли
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
У наявності
Артикул: S244-1011
| Виробник | AlphaDynamic |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
74 499 грн.
У наявності
Артикул: 682-0001
| Виробник | AlphaDynamic |
| Матеріал | CR (Chloroprene rubber) |
| Тип запчастини | Робоче колесо |
| Серія насоса | AD |
| Країна походження | Греція |
3 577 грн.
У наявності
Артикул: S244-1021
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 17 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
100 535 грн.
У наявності
Артикул: S244-1002
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
49 215 грн.
У наявності
Артикул: 682-0002
| Виробник | AlphaDynamic |
| Матеріал | CR (Chloroprene rubber) |
| Тип запчастини | Робоче колесо |
| Серія насоса | AD |
| Країна походження | Греція |
5 908 грн.
У наявності
Артикул: 682-0028
| Виробник | AlphaDynamic |
| Матеріал | CR (Chloroprene rubber) |
| Тип запчастини | Робоче колесо |
| Серія насоса | AD |
| Країна походження | Греція |
27 941 грн.
У наявності
Артикул: S244-1001
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
37 025 грн.
У наявності
Артикул: 682-0065
| Виробник | AlphaDynamic |
| Матеріал | CR (Chloroprene rubber) |
| Тип запчастини | Робоче колесо |
| Серія насоса | AD |
| Країна походження | Греція |
6 263 грн.
У наявності
Артикул: 682-0044
| Виробник | AlphaDynamic |
| Матеріал | CR (Chloroprene rubber) |
| Тип запчастини | Робоче колесо |
| Серія насоса | AD |
| Країна походження | Греція |
10 564 грн.
У наявності
Артикул: S244-1015
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
91 279 грн.
У наявності
Артикул: S244-1019
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 11.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
91 279 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S121-1002
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | PP |
39 808 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S121-1010-F
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 82 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | PP |
604 790 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S121-1054
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PVDF |
129 358 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S121-1062-F
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 100 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | PVDF |
1 080 152 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A020-0003-F
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.64 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
41 390 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A081-0003
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
207 442 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A140-0061-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 19.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
74 649 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A020-0103-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.64 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
102 117 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A040-0165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
160 962 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A025-7153-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
91 808 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A050-7153-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 41.76 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
287 609 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1004
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
152 232 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1012
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
221 087 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1018
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15.5 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
230 945 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-3022
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
421 706 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1028
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
284 148 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1034
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PP |
351 121 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-3038
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
480 479 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1104
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
305 518 грн.


























































































































































