Замовити дзвінок0
Насоси промислові
Торцеві ущільнення
Торцеве ущільнення для насоса
Else
Каталог товарів

Зрошувальні машини

Зрошувальні машини
IRRIFORCE

Irriforce, це зрошувальна машина, сконструйована з метою забезпечення енергоефективності. Її експлуатаційні та інвестиційні витрати нижче, ніж у конкурентів. Irriforce можна назвати рухомий дощувальної установкою (Traveling raingun). Завдяки водної турбіні і сталевих канатів, машина пересуває себе сама і зрошує ваше поле.

Irriforce використовуються там, де є потреба в зрошенні, для зрошення будь-якої сільськогосподарської продукції, поливу будь-яких спортивних майданчиків, зрошення газонів, обводнення пасовищ, а також для їх поліпшення. Найважливішим фактором, що забезпечує Irriforce невеликий розмір, є використання м'яких шлангів. Замість жорстких шлангів, використовуваних в зрошувальних машинах барабанного типу, використовуються м'які шланги. Таким чином, замість того, щоб тягнути на вашу полю труби, вагою в кілька тонн, вона перевозить спеціальний шланг, вага якого всього 1/4 від ваги труб. Завдяки цьому забезпечується максимальна енергоефективність. Тяжкості, які повинна перевозити машина, впливають на термін її експлуатації. Витрати на зберігання і транспортування також знижуються.

Енергетична різниця при подачі води зі швидкістю 30 м3 на годину при тиску в 7 бар (насосом) і при тиску в 8 бар (насосом), становить 5 кінських сил. 5 к.с. означає зайві 1,5 літра пального щогодини. Якщо уявити, що час поливу становить 10 годин на добу, то в середньому щодня спалюється зайвих 15 літрів пального. Вам не хотілося б, щоб вартість 15 літрів пального залишилася у вас в кишені?

В стандартом виконанні є різні типи машин, здатні зрошувати до 100 метрів - 130 метрів - 200 метрів - 300 метрів і 400 метрів. Крім того, є дизельні і бензинові моделі, здатні працювати із забрудненою водою. Якщо вам необхідні машини, здатні зрошувати 500 або 600 метрів за один раз, зв'яжіться з нами.

Забудьте про гігантських машинах барабанного типу (hard hose irrigator). Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися про наших зрошувальних машинах нового покоління, внесіть внесок не тільки в забезпечення світової енергоефективності, а й в ваш особистий бюджет.

Catalog
Насоси промислові
Насоси промислові
Насоси за типом
Насоси по галузі за призначенням
Промислові насоси
Насоси по виробниках
Торцеві ущільнення
Торцеві ущільнення
Торцеве ущільнення для насоса
Каталог товарів
Насоси промисловіНасоси промислові
Торцеві ущільненняТорцеві ущільнення
Торцеве ущільнення для насоса