- Головна
- Насоси промислові
- Насоси по галузі за призначеннямБар'єрний насос НПЗ забруднюючих речовинВисокотемпературні насоси +400°CКріогенні насоси для рідин -196°CНасос Ex для біогазових станційНасос відкачування фільтрату свердловин забору газу ATEXНасос фільтрату забору та утилізації біогазуНасоси води видобувних свердловинНасоси для вигрузки та загрузки залізничних цистернНасоси для зниження рівня паводкових водТрюмний насос Ex сертифікат ATEXНасоси для сільського господарства та іригаціїНасоси для харчової промисловостіГідропоніка (Системи дозування добрив)Насоси для деревообробкиХімічні насосиНасоси для ЖКГНасоси для випарних апаратівНасоси для парових котлів, живильні насосиПромислові насоси
- Насоси для харчової промисловості
- Діафрагмові насоси FDA
Діафрагмові насоси FDA

Діафрагмові насоси - об'ємні насоси, робочий орган якого - діафрагма або мембрана, закріплена по краях; пластина згинається під дією важеля механізму або в результаті зміни тиску повітря (пневматичний привід).

Діафрагмові насоси використовують для перекачки рідин з дуже високою в'язкістю.
Переваги діафрагменних насосів
- надійна проста конструкція: відсутність двигуна і редуктора, немає обертових деталей;
- в якості приводу - енергія стисненого повітря, відсутність іскроутворення, абсолютна безпека при роботі з горючими рідинами;
- компактні розміри і мала вага;
- універсальність застосування насосів - перекачування води, в'язких рідин, рідин з твердими включеннями до 12-15 мм в діаметрі;
- в насосах немає ущільнень і підшипників - гарантія відсутності витоків і зносу основних деталей;
- простота регулювання продуктивності від нуля до максимуму за допомогою зміни кількості подачі повітря;
- для роботи насоса не потрібно змащення механізмів і обслуговування.
Діафрагмові мембранні насоси | характеристика

- Варіанти виконання: поліпропілен (PP), полівінілденфторид (PVDF) /етилен-хлор-трифторетилен (ECTFE), алюміній (ALU) і н/ст AISI 316.
- Можливість експлуатації у вибухонебезпечних середовищах (сертифікація ATEX).
- Придатність для застосування в тяжких умовах експлуатації і підвищеної вологості.
- Можливість роботи в сухому режимі.
- Режим самозакачування всуху.
- В якості приводу - енергія стисненого повітря без будь-якого присутності частинок змазки.
- Регульована продуктивність і експлуатаційна висота всмоктування.
- Точне налаштування швидкості при постійному тиску.
- Можливість подвійної обв'язки (по два всмоктуючих і напірних трубопроводу).
- Підлогова, підвісна або занурювальна установка.
- Три всмоктуючих і три випускних колектора.
- Зручність у технічному обслуговуванні і заміні комплектуючих.
- Хороша продуктивність і співвідношення ціна/якість.
Підбір за параметрами
Тільки під замовлення
Артикул: FB30-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
78 974 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB50-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
96 143 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB80-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
157 948 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB100-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
188 850 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB150-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
260 958 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB251-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
334 625 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB502-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
472 906 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB503-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
634 601 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0018
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
58 276 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0030
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
67 990 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0060
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
89 032 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0120
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
141 105 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0170
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
178 068 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0400
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 22.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
257 659 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF0700
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2 1/2" |
398 494 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PF1000
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
576 563 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020092
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 9.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
157 177 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020093
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
308 714 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020094
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 33.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
336 749 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020095
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 53.64 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
659 522 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020096
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 9.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
159 956 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020097
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
310 145 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020098
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 33.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
342 389 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020099
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 53.64 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
666 510 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020100
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 9.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
161 387 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020101
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
311 492 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020102
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 33.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
343 820 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020103
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 53.64 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
667 941 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020104
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 9.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
168 374 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1020105
| Виробник | DiaPump |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Рівень шуму, dB | 65 |
331 192 грн.



























































































































































