Замовити дзвінок0
Насоси промислові
Торцеві ущільнення
Торцеве ущільнення для насоса
Else
Каталог товарів

Насосні станції

Насосні станції

Водяні насосні станції для дому та дачі

Автоматичні насосні станціїявляють собою установки, призначені для подачі води і підтримки необхідного тиску в системі. Вони ідеально підходять для підвищення тиску в гідравлічній системі при перекачуванні води з накопичувальних ємностей або з водопровідної мережі. Насосна станція включає в себе багатоступінчастий самовсмоктуючий насос здатний подавати воду з глибини, а також реле тиску і напірний бак. при підборі такого агрегату, перш за все, потрібно звертати увагу на обсяг гідроакумулятора: чим більше його обсяг, тим рідше буде включатися насос, тим довше прослужить станція.

Насосні станції »

Водопостачання будинку, дачі.

Зовнішня установка.
Автоматична подача води в будинок з колодязя за допомогою насосної станції

Зовнішня установка.
глибина до поверхні води до 8 м

Також варто звернути належну увагу на глибину підйому. Використовувати її краще в тому випадку, якщо глибина до поверхні води до 8 м. У разі, якщо глибина більше, Вам доведеться встановити погружной насос.

Пристрій і принцип дії

Автоматична насосна станція (рис.) Складається з поверхневого відцентрового самовсмоктуючого електронасоса, гідроакумулятора, реле тиску, манометра і сполучної арматури. Електронасос складається з насосної частини та електродвигуна, які кріпляться на перехідному фланці.

  • Насосна частина - це корпус з чавуну або нержавіючої сталі, робоче колесо, виконане з латуні і вбудований ежектор.
  • Електродвигун - асинхронний, закритого типу з зовнішньою вентиляцією. На електродвигуні встановлена коробка висновків, в якій знаходяться конденсатор і клемні колодки для з'єднання електродвигуна з кабелем електроживлення.
  • Гідроакумулятор призначений для акумулювання води під тиском. Складається з резервуара зі змінною мембраною з харчової гуми і має пневмоклапан для закачування повітря.
  • Реле тиску служить для автоматичного включення і виключення насоса залежно від тиску води в системі.
  • Манометр призначений для візуального контролю тиску в системі.

Монтаж і введення в експлуатацію насосних станцій

Перед монтажем електронасоса (автоматичної насосної станції) необхідно правильно вибрати місце установки. Рекомендується проводити встановлення електронасоса або в приміщенні, або на вулиці на горизонтальній площадці, в провітрюваному і захищеному від негоди місці.

Схема монтажу насоса (насосної станції)

Завантажити ще
Catalog
Насоси промислові
Насоси промислові
Насоси за типом
Насоси по галузі за призначенням
Промислові насоси
Насоси по виробниках
Торцеві ущільнення
Торцеві ущільнення
Торцеве ущільнення для насоса
Catalog
Насоси промисловіНасоси промислові
Торцеві ущільненняТорцеві ущільнення
Торцеве ущільнення для насоса