Насоси та насосне обладнання, а також промислове обладнання.


магазин-офіс ЕЛЕКТРОНАСОСИ

 

Насосне обладнання використовується в багатьох сферах людського життя для створення оптимальних умов подачі води, перекачування токсичних рідин, ведення сільськогосподарської діяльності. Використання якісних пристроїв, особливо в промисловості, допомагає досягти мінімальної витоку рідини, що перекачується і створити ефективні умови для отримання стабільного прибутку.

За таким насосним обладнанням звертайтеся саме в портал PROM-NASOS.com.ua. Наша компанія зібрала в собі тільки найнадійніші бренди. Пряма співпраця з ними створює сприятливі умови для встановлення кращої ціни на ринку насосів і запчастин до них в Україні.

Ми допоможемо Вам підібрати ідеальне обладнання в залежності від умов роботи і технічних характеристик. Зорієнтуємо в брендах, цінах, індивідуальних особливостях кожного виробу. Десятирічний досвід роботи з різноплановими областями промисловості дозволяє команді нашого порталу швидко аналізувати ситуацію і професійно рекомендувати правильні рішення. Серед широкого асортименту ви точно знайдете для себе оптимальний варіант і будете повертатися до нас для розширення виробництва.

Асортимент компанії

Портал PROM-NASOS.com.ua займається реалізацією кращих виробів у своїй галузі. В асортименті компанії є продукція таких відомих і надійних торгових марок, як AQUA, Ekler, Ferroni, JINTA, LEO, SOLTEC та інші.

У нас ви придбаєте не тільки промислові та домашні насоси, а й запчастини до них, торцеві ущільнення, системи поливу, Міксери та мішалки, гідранти, колонки для води, засоби фільтрації, інжинірингове обладнання. Весь спектр товарів для виконання інженерних робіт в житлових і промислових масштабах в одному місці.

Насоси промислові

Ця категорія представлена на порталі PROM-NASOS.com.ua насосами, які можна використовувати для водопостачання, водовідведення, постачання тепла, перекачування для технологій харчових продуктів і нафтохімії. Для більшої зручності ми розділили їх на підкатегорії:

Така система допоможе вам вибрати виріб за заданими параметрами, коли ви точно знаєте, що вам потрібно. В іншому випадку ви завжди можете звернутися до нас за допомогою. Кваліфіковані фахівці проведуть безкоштовну консультацію, під час якої проаналізують ваші потреби, цілі, умови, бюджет і дадуть чіткі рекомендації щодо вибору пристрою.

Запчастини до промислових насосів

Насосне обладнання в промислових масштабах має тривалий термін експлуатації-в середньому, цифра коливається від 25 до 50 років в залежності від умов і середовища роботи. Проте деталі окремо мають властивість час від часу виходити з ладу, зношуватися. Зазвичай це елементи, на які припадає найбільше навантаження: підшипники, втулки, труби, робочі колеса.

Портал PROM-NASOS.com.ua пропонує своїм клієнтам широкий вибір запчастин до промислових насосів, які органічно і ефективно замінять вийшли з ладу деталі. Тут ви знайдете тефлонові кулькові клапани, імпелери, ущільнення до насосної частини, корпуси для насоса, робочі колеса, днища та інші елементи.

У нас є запчастини до промислових насосів:

Незважаючи на те, що список виглядає досить обмеженим, деякі елементи взаємозамінні або універсальні для різних моделей. Проте, це стосується не всіх запчастин, тому уважно читайте опис або телефонуйте нам для уточнення деталей.

В описі ми вказуємо країну виробника, Матеріал, можливе застосування, тип запчастини.

Насоси для дому та дачі

У порталі PROM-NASOS.com.ua ви знайдете насоси для дому та дачі, які будуть відкачувати, подавати воду зі свердловини, забезпечувати нормальне водопостачання, наповнювати водою басейни або невеликі ставки.

Такі пристрої відрізняються від промислових варіантів не тільки вартістю і розмірами, але і потужністю. Відповідно, споживання електроенергії також більш економне і вигідне для власників будинків або житлових комплексів.

Ми можемо запропонувати для наших клієнтів:

Широкий асортимент пристроїв дозволяє власникам будинків і житлових комплексів підібрати виріб для виконання абсолютно будь-яких побутових завдань. Приємна вартість і висока якість продукції цінується нашими клієнтами вже тривалий час, тому Ви точно можете бути впевнені в надійності готового результату.

Торцеве ущільнення

Торцеве ущільнення використовується для забезпечення герметичності корпусу насоса, є більш ефективним аналогом сальникової набивання. Застосовується в тому випадку, коли витік рідини небажана через високу вартість або токсичності. Вимагає кваліфікованого підходу при підборі і установці, оскільки вид торцевого ущільнення залежить від робочого середовища, марки насоса і інтенсивності використання. Однак, має тривалий термін експлуатації і низький рівень зносу.

Портал PROM-NASOS.com.ua пропонує увазі своїх клієнтів торцеве ущільнення, розсортоване на категорії:

Ми реалізуємо одинарні і подвійні торцеві ущільнення для насосів, мішалок, бункерів і конвеєрів різних брендів. У разі необхідності, допомагаємо підібрати виріб для пристроїв, аналізуючи робоче середовище, потужність, перекачується рідина і інші показники, що впливають на термін експлуатації.

Системи поливу і фільтрація

Крім насосів і комплектуючих, портал PROM-NASOS.com.ua реалізує товари для забезпечення поливу сільськогосподарських земель. Виконані з високоякісних матеріалів з дотриманням всіх інженерних норм, наші зрошувальні машини, спринклери, насоси Тракторні ВВП, Насосні станції для поливу, спринклерні штативи, з'єднувальні механізми будуть ретельно піклується про оптимальний рівень вологості в грунті.

Також ми пропонуємо послугу проектування систем зрошення, яка має на увазі створення найбільш ефективної конструкції поливу індивідуально для кожного типу сільськогосподарського врожаю.

У категорії "фільтрація" ви знайдете продукцію для очищення рідини від макрочастинок, макромолекул, іонів металів, солей. Продукція представлена товарами таких виробників:

Інші товари

На порталі PROM-NASOS.com.ua також ефективно реалізуються міксери і мішалки, гідранти – колонки для води, інжинірингові послуги та обладнання. У нас є всі види мішалок, включаючи лопатеві, рамні (якірні), фрезерні, складні, пропелерні, турбінні швидкісного і низькооборотного типу. Всі вони виконані з високоякісної сталі або поліпропілену, тому можуть використовуватися для робіт різного виду.

Наші гідранти і колонки для води представлені асортиментом моделей різних розмірів і способів управління від надійного виробника BTS Engineering. Це вигідна пропозиція для створення питних водопровідних систем в сільських і міських місцевостях, оскільки ми можемо гарантувати тривалий термін і високу якість експлуатації.

Яку вигоду ви отримаєте від взаємодії з нами?

Купуючи насоси та додаткові запчастини до них саме у нас, ви:

 • Отримайте продукт надійного бренду з гарантовано тривалим терміном експлуатації;
 • Будете здивовані професіоналізмом менеджерів під час консультацій;
 • Зможете вибрати відповідний пристрій з великої кількості надійних торгових марок;
 • Підберете пристрій, який буде відповідати абсолютно всім вашим вимогам;
 • Отримайте товар в надійній упаковці і в стислі терміни (1-3 дні в залежності від умов служби доставки).

Тисніть «замовити» поруч з необхідним товаром, ми швидко опрацюємо ваш запит і дамо зворотний зв'язок.


Наша надійна, стабільна компанія, що постійно розвивається, та яка зарекомендувала себе як команда професіоналів в галузі промислового обладнання. Завдяки значному науковому і технічному потенціалу, наші фахівці допоможуть Вам швидко вирішити завдання будь-якої складності, що стосуються вибору, проектування, постачання і монтажу необхідного Вам обладнання.

Ми пропонуємо обладнання, яке відповідає всім вимогам замовника.

Ми маємо більш ніж десятирічний досвід роботи в різних областях промисловості з обладнанням для виробництв, де необхідна надійність та довгий строк експлуатації (спиртова, харчова, нафтохімічна, металургійна промисловості, водопідготовка, теплоенергетика).

На нашому сайті PROM-NASOS.com.ua ми представляємо повну лінійку насосного обладнання, яке випускається світовими та вітчизняними виробниками.

Ми пропонуємо насосне обладнання:

 • Відцентрові насоси (горизонтальні, вертикальні), як декоративний фонтан на Вашій ділянці, так і насоси для гідроелектростанцій;
 • "In-line" насоси для систем опалення та водопостачання;
 • Глибинні насоси;
 • Фекальні насоси;
 • Насоси-дозатори (мембранні, плунжерні);
 • Хімічні насоси (поліпропілен, тефлон, нержавіюча сталь);
 • Пневматичні насоси (можуть використовуватися на вибухонебезпечних виробництвах);
 • Технологічне устаткування (теплообмінники, клапанні тарілки, колонні насадки)

Нашим клієнтам ми гарантуємо високу якість обслуговування, своєчасні поставки обладнання, професійну допомогу у виборі насосів.

Портал PROM-NASOS.com.ua об'єднує безліч торгових марок, які виробляють якісні продукти та послуги для ТОВ «Ріверст». ТОВ «Ріверст» також вводить на український ринок насосне обладнання, якості якої довіряють замовники компанії України, Росії та Білорусії.

Бренди та продукція ТОВ «Ріверст»

ТОВ «Ріверст» є постачальником насосного обладнання таких фірм як: Wilo, SAER, Pedrollo, Ebara.

Wilo logo

SAER logo

Pedrollo logo

Ebara logo

Промислові насоси фірми Ріверст:

Насосы SM из нержавеющей стали

Насосы для отопления JL с фланцевым соединением

Насосы для отопления IRG из чугуна

Насосы для отопления IHG из нержавеющей стали

Насосы для систем отопления JLM

Повысительные насосы CDLF


 

Бренди та продукція ТОВ «Етатрон-Україна»

Компанія "ЕТАТРОН-УКРАЇНА" є представництвом в Україні італійського заводу-виробника дозуючої техніки ETATRON DS За роки роботи на ринку України завоювала хороші позиції і добрі відгуки своїх клієнтів і замовників.

ТОВ «ЕТАТРОН-УКРАЇНА» є постачальником насосного обладнання таких фірм як: Etatron, Debem.

Etatron logo

Debem logo